Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yeni levrek sahtelerim

Konu, 'Balık Avında Kullanılan Sahte Yemler' kısmında karaelmasli tarafından paylaşıldı.

1. karaelmasli

karaelmasli Aktif Üye

değerli forumdaş abilerim,kardeşlerim.levrek için ilk defa denemek üzere savagear sandeel silikon ve görüntüsü ima fakat orijini silstar olan sahteler aldım :) fakat silikonla hiç avlanmadığım için görüşlerinize ihtiyaç duyuyorum.herhangi bi aksiyon veriliyor mu çekerken.teşekkürler şimdiden

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. sabora

sabora Daimi Üye

Sarı olan silstardan bende aldım, görünüm olarak çok güzel aksiyonuda fena değil. Sandeeller için alttaki videoyu seyredin aksiyon için yardımcı olacaktır. Karadenizde avlanıyorsanız çantanızda da mutlaka Rover98 yada 128 bulundurun...!!!

Savage Sandeels - YouTube

karaelmasli bunu beğendi.
  4. ellidokuz

ellidokuz Aktif Üye

sarı olan silstrarı ima sahte bulamasam muhakak alıp denerdim :) ama ima varken ve almaya imkan varken herhalde denemem.. bazen kamışla hafif hareketler yapıyorum ama sahtenin kendi aksiyonu da yeterli bence (ima'nın yeterli en azından) silikonla hiç balık alamadım, herhalde taktiğini bilmiyorum aldığınız silikondan 2 renk var umarım avlarda faydasını görürüz... sahtelerden sonra artık rapor okuruz sizden :) bol şans

karaelmasli bunu beğendi.
  5. karaelmasli

karaelmasli Aktif Üye

teşekkürler değerli yorumlarınız için.benim avlandığım bölgede takılma olayı çok fazla oluyor.eğer silstar işimi görürse çok mutlu olucam.çünkü ima ve ya daiwa markalarına verilen parayla bundan 6-7 adet alınıyor :D

GRAFTT bunu beğendi.
  6. GRAFTT

GRAFTT Üye

Silstar'ın bu sahtelerinden bende almak için bekliyorum. İthalatçisina gidip görüştüm Ekim ortalarında gelecek yeni ürünlerle stoklarında olacakmış. Türkiyede baya bir rağbet görmüş ve ellerindeki tüm ürünler tükenmiş. İma, Daiwa gibi markaların sahtelerine o kadar para bende veremem versemde kıyıpta kullanamam galiba :)