Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yeni lüfer canavarım

Konu, 'Kendin Yap, Keşfet, El Becerini Geliştir Köşemiz' kısmında Lazarus tarafından paylaşıldı.

1. Lazarus

Lazarus Aktif Üye

öncelikle bu sene at çek lüfer almaya başladım. yeni yeni öğreniyorum daha önce de bahsetmiştim. sabah erken saatte gün ağırmadan bir 20 dakıka içinde japannese sarı sırt rapala ile alabılırsem alıyorum alamazsam kalıyordu balık. sonra rapalanın iç kutusunun gayet ılgı cekıcı oldugunu farkettım ve daha once aldığım 50 gramlık bu (jig herhalde) kaşık diyeyim at çek için giydirdim mavi,kırmızı ve şefffaf oje ile boyadım sonuçlar gayet iyi rapaladan daha fazla balık almamı sağladı.

Slhttn80, mizan, Hamdi ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Daimi Üye

Çok farklı duruyor dışını birşeylemi kapladın ? lüfer bunu yemek için değil ama tipine kıl olduğu için ısırıyor olabilir ^^ şaka bir yana güzel parlıyor.

malidemirkan bunu beğendi.
  4. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Albenili olmuş

5. Lazarus

Lazarus Aktif Üye

rapala konusunda deneyimim yoktu bir tane jappanese max rap çakması bir rapala aldım koruyucu kutusunda kartonu böyle parlaktı .. kartonu suya yatırıp sadece jelatın kısmını çıkardım. sonra jelatini japon tutkalı ile sardım en son kırmızı koyu mavı ve şeffaf oje ile makyajını yaptım .. bugün sabah suyuna rapala ıle 1 tane 20 cm cıvarı sarıkanat aldım sonra balık kesti hava aydınlandı bu kapladıgım jig tarzı sahteyi kullanayım dedim 3 sarıkanat gene 20 cm boylarında 1 adet 35 40 cm e yakın lüfer getirdi.. albenisi gayet memnun edici oldu :)

msa ve NRT75 bunu beğendi.
  6. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Her renk var :)

7. Lazarus

Lazarus Aktif Üye

folyonun özelliği öyle :) bazı parlak balıklara özellikle ilk ıslak zamanında bu tarz bir görüntü alınabiliyor bence sahte yapımında holografik folyolar çok iş görüyor