Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yeni makinem güven verici viking 5000 vi

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında i_gulistan tarafından paylaşıldı.

1. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

arkadaşlar ryobi seanger derken kendime elime aldıgım ilk anda güven veren biraz agır abi remixon viking 5000 vi almış bulunmaktayım.içi paslanmaz sağialm pirinç çelik şaft her yeri metal bi makine at çek te biraz yorucu olcak ama benim için problem değil yanınada silver star surfking 390 (100-250 gr) atarlı bi kamış aynen kamışta hem saglamlık hemde porselenlerinin geniş ve özel bi şekilde baglanmasıyla tam bi güven veriyor.makine agır gelsede kamış bence 10 numara belirtmek isterim. bana 2 sinin maliyeti 200 tl ye mal oldu.bakalım inş ilerde iyi işler çıkartacagız gibi duruyor.
    http://www.avmarketi.com/asp/product/3289/VIKING-5000-MAKINE
    Silverstar Surf King 390 cm Kamış - Av marketi, Av malzemeleri, Balık malzemeleri, Balık marketi, Olta kamışları, Olta makinaları
    ne dersiniz güçlü kollara göre uyar diye düşündüm

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullan :)

4. oktay16

oktay16 Moderatör

Hayırlı olsun ibrahim, bol avlı günlerde kullan, Kafandaki kamış ve makine soru işaretlerindende kurtulmuş oldun böylece:) artık raporlarını okuma zamanı...

5. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

tam aradıgımı buldum gibi birazda ucuza mal ettim ikisini sitelerde toplam maliyeti 260 civarı geliyordu bana maliyeti 200 olmadı bile şansım yağver gitti diyebiliriz bu arada deneme fırsatım olmadı sadece galatada aşağı salladım ama ilk avımda 0 puan.bu arada bana istanbulda nerede av yapmamı önerirsiniz avrupa k.çekmece cennet mah. oturuyorum avrupa yakasında her yere gidebilirim.istanbulda nerde nasıl balık yakalarım her şeyi bilmek istiyorum tabi paylaşırsanız.

6. Faruk Usta

Faruk Usta Daimi Üye

Hayırlı olsun ıyı günlerde kullanın inşallah ,bol balıklı avlar dilerim

7. özcan bolat

özcan bolat Daimi Üye

ilk makinam az balığını yemedik :)

8. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

ben elime aldıgım anda güven verici bi hava hissettim pirinç dişli ve özel çelik şaft biraz agır ama bu arada tek kalan sey istanbul da nerede nasıl av yapabileceğim.bu konuyuda çözmem gerekli yoksa bi işe yaramıyacak bu iş bu arada kamışta porselenleri 10 numara sağlam bi kamış bence bilinen markalardan bi dısarı cıkmak gerek aynı düzey shimano ve bişlinen diğer markalardan cok ucuz ve özenilerek yapılmış bi kamış

9. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Güle güle kullan ama kendini kanıtlamış markaları hafife alma bence.
    Kamışın ve makinanın sağlam görünmesi, sağlam olduğunu göstermez.
    Tuzlu su denilen şey neleri çürütüyor.

10. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

bunu bi kimya müh olarak çok iyi biliyorum zaten o yüzden dişlisi pirinç bi makineyi tercih ettim.hem aşınma hem güç hem korozyona dayanıklılık olarak süper bi madde makara olayında grafit korozyana dayanıklı ama güçsüz kırılgan seramık bilyalar çok pahalı viking makara korea üretimi adını kanıtlamış bi makine biraz fazla bakım ister ama hakkını verir gibi düşünüorum kamış ise dediğinize katılıorum adını kanıtlamış markalar var lakin bence kamışa yakından bakınca sizde aynı izlenime sahip olacaksınız derim ben bu işin içinde yeni olsamda malzeme bilgim az da olsa var.en azından bu makine ve kamışın istanbuldaki balık populasyonunu dşününce bi zorluk çıkaracagını sanmıyorum.ileride işide kapınca inş iyi bi set kurar bunuda birisine hediye ederim.şuan set tamam gibi dursada av için mekan ve avlak için uygun setlere ihtiyacım var istanbulda nerede ne avlanır nasıl avlanır hiç bilemiyorum malsef onuda zamanla çözebilirim heralde

11. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Avrupa yakasında Ortaköyden Sarıyere kadar her boşluk potansiyel avlaktır.
    Nerde elinde kamış tutan birini görürsen oradan başla.
    Oltaların ucunda balık gördüysen düşünmeden başla.
    Balık her gün heryerde yapmayabiliyor.