Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni outdoor mağazasına hangi ana ürün ve markalar tercih edilmeli ?

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında Wolftrack tarafından paylaşıldı.

1. Wolftrack

Wolftrack Yeni Üye

Arkadaşlar Merhaba, yeni bir outdoor mağaza açıyorum. Kampçılık malzemeleri vb. konularda bilgiliyim fakat balık avcılığı kamış, motor, iğne, şamandıra konularında acemiyim mağazada balık avcılığı konusuyla ilgili ürünlerde olmasını istiyorum. çok sade gerekli olan hangi ürünler muhakkak olmalı hangi ürünlerde hangi markalar daha çok tercih ediliyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Saygılarımla,

ensaraydin bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Yusuf007

Yusuf007 Aktif Üye

Shimano, daiwa, mustad, fudo, ima, kendo, berkley diyerek ben baslayim :)

Makine konusunda daiwa, shimano, penn (okuma derdim ama eger istanbulda degilseniz)

Sahte markalari : ima, kendo

İgne : mustad, fudo, gamakatsu

misina: berkley, sufix, nippon

ilk etapta aklima gelenler bunlar eminim üstadlar fikir verecektir. Hayirli olsun buarada.

shadowpane ve Wolftrack bunu beğendi.
  4. Wolftrack

Wolftrack Yeni Üye

Yusuf kardeşim, İlgin için çok teşekkür ederim. Anadolu yakasında konsept olarak tek butik outdoor mağazası olacağı için İnşallah hayırlı olur :)

serinci ve cemiltonguç bunu beğendi.
  5. zokacı

zokacı Aktif Üye

ne olursa olsun 100 tl altında kamış makina koyma hem alana yazık hemde mağaza bit pazarına döner bu söylemim makina kamış için 25 liraya takım diye çöp satanlar var hala yazık

serinci ve Wolftrack bunu beğendi.
  6. Wolftrack

Wolftrack Yeni Üye

Nejdet kardeşim çok teşekkür ederim. Zaten bu gibi bilgileri edinmek için böyle bir konu açtım. Kesinlikle koymam önereceğin bir marka var mı ? İki kategori ürün koymak istiyorum bir tatlı su bir deniz balıkçılığı iğneler kaşıklar şamandıra kurşu kamış motor başka gerekli bir ekipman var mı ?

7. γavuz

γavuz Daimi Üye

abim slmlar.. hayırlı ugurlu olsun
    balık konusunda öncelik makina,kamış,misina,iğne vede sahtelerdir diğerleri ise görecelidir yere mekana göre istekler dogrultusunda git derim.. tabi şöyle koskoca mağaza açmıyorsan tabi :D okuma ürünleri piyasadaki fiyatı makul ürünlerin en iyisi,daiwa ve shimano gerçekden pahalı vede sorun yaşarsa bir müşteri parça bulması okumaya göre daha zordur..misina soracak olursan abi en aşşa 7/8 marka bulundur derim çünki misina biraz daha insanların hoşnut olabilicegi ürünler 10/15 tl koymaz insana alır dener yani,iğnelerinde yelpazesi çok çok marka var vede karar vermek zor oluyor ben şahsen gamakatsu,fudo,daici,owner vede mustad iğnelerine bakarım sağlam vede iyi iğneler özelliklede mustad diğerlerine göre fiyatı iyi vede sağlamdır.. gel gelelim sahteye :D abi sahte işi adı üstünde sahtekarlık gibi sakına bir ürüne fazla yüklenme EĞERKİ ürünü bilmiyorsan mıhakkak kullan veya birisinden yardım al..oo sahte yüzmezse elinde patlar kulakdan kulağa gider vede işler düşebilir.. söyliyemiyom abi sana marka lakin fiyat vede kalite olarak kendo,savager,sitrike pro,yozuri,duo,rapala vs vs daha yazarım ama senin görüp bilmen lazım
    bu arada nerde acıcan abi magazayı ?

Wolftrack bunu beğendi.
  8. taner.a

taner.a Aktif Üye

Deniz derya malzeme işi,bence o sermayeyi ana konuya yatırmak daha güzel olur.Bence girmeyin hiç.

norsmen bunu beğendi.
  9. exxper

exxper Daimi Üye

Kendi malini ithal edemeyen bu piyasada fazla tutunamiyor

norsmen bunu beğendi.
  10. ensaraydin

ensaraydin Aktif Üye

Kaliteli urun SAT, Müşteri kazan :)h.o

11. Wolftrack

Wolftrack Yeni Üye

Yavuz kardeşim verdiğin detaylı bilgiler için çok teşekkür ederim. Mağazayı Anadolu yakasında Göztepeden yukarı çıktığın zaman Altunizade Şile Ümraniye ada var tam o kesiştiği noktada Allah kısmet ederse açıyorum. Benimde eskiden balık tutmak sevdam ama daha çok bu işte eniştem bilgili bu konularda buradan da ustalara saygı ve beklentileri bir ölçmek istedim. Bizim Anadolu yakasında hiç doğru düzgün böyle bir yer yok inşallah ilk ben olacağım :) kendi ürünümü ithal etmeyi kalitesiz ürün satmayı düşünmüyorum aldığım bilgiler doğrultsun da güzel ürünler satmak istiyorum. Bakalım hayırlısı herkese çok teşekkür ederim. Saygılar.