Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni Oyuncağım Fin-Nor LT60 Makina

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında shimano tarafından paylaşıldı.

1. shimano

shimano Daimi Üye

Merhaba Arkadaslar 10 Gun once amerıkadan vermıs oldugum Fin-Nor LT60 makıne sıparısım sag saglım elıme ulastı cok sukur alanhawk fıyat performansı urunu dıye nıtelendırdıgı urunu cok merak edıyordum acıkcası dayanamadım verdım sıparısı makına ıle ılk ızlenımlerım gayet olumlu oldu makınanın genel ozellıklerı 4,9,1 devırlı 7 bılyelı Bir turda 86,36 cm sarıyor makına agırlıgı 573 gr 13,5 kg gercek drag gucune sahıpmıs makınanın kolu 9 cm makına genel bakıs degerlendırmemde su sekılde oldu oncelıkle 60 lık kafasının ortasında sert plastık bır malzeme var ılk etapda dıkkatımı cektı sanırım bu kısım mısınayı daha duzgun sarması ıcın dusunulmus kafa cıkardıgımda kafayı tutan somunda kullanılan malzeme benı cıddı anlamda sevındırdı cunkı bu kısım makının ıcıne su kacmaması ıcın cok guzel conta kullanılmıs ayrıca alanhawk bu contalar ıcın gayet olumlu mesajlar vermıs kafayı soktugumde karsımda rotorı rahat dondurmesı ıcın 2 adet rulman gorunce ayrıca sevındım rulmanlar rotarın daha rahat donmesı ıcın dusunulmus bu segment ve fıyat aralıgında daha once bu sekılde rulman eklenen makıne ıle henuz karsılasmadım ayrıca makına kolu cıkartıla bılır ve rahat takıla bılır bu ozellıkde benı cok sevındırdı genel olarak makına hakkındakı dusuncelerım bu yonde arkadaslar daha ıyı makınaları kullanmak sızlere nasıp olur ınsallah saglıcakla kalın .

Son düzenleme: 5 Şubat 2016
    budun, EBU ŞEHRAZAT ve Erdembye bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. GOKHAN AKSOY

GOKHAN AKSOY Daimi Üye

Hayırlı olsun guzel makine tank gibi duruyor

4. shimano

shimano Daimi Üye

İyi Dıleklerınız ıcın cok tsk ederım sagolun daha ıyılerını kullanmak sızlere nasıl olur ınsallah..

5. Önder Kanığ

Önder Kanığ Moderatör Yönetici

Hayırlı olsun,bereketli avların olsun.:)

6. lufermania

lufermania Daimi Üye

Hayırlı ve bol balıklı olsun inşallah :)
    Ürünün fiyatı ne kadar acaba.

7. eylmz

eylmz Daimi Üye

Hayirli olsun hocam :) gri şekilde görünen gövdenin malzemesi nedir
    Fiyatı ne aralıkta
    Birde kullandıktan sonra yorum alırsak çok güzel bir inceleme olacak teşekkür ederim şimdiden bol avlar :)

8. Ensar49

Ensar49 Üye

hayırlı uğurlu olsun.

ürünün kargo + vergi tutarı ile kargo süresini ve satıcı linkini paylaşabilirmisiniz.

9. shimano

shimano Daimi Üye

Iyı dıleklerınız ıcın cok tsk ederım sagolun daha ıyılerını kullanmak sızlere nasıl olur ınsallah.

Iyı dıleklerınız ıcın cok tsk ederım sagolun daha ıyılerını kullanmak sızlere nasıl olur ınsallah urun fıyatı 78,89$ + kargo ucretı 8,27$ genel toplam 87.16 $ maloldu bana

Iyı dıleklerınız ıcın cok tsk ederım sagolun daha ıyılerını kullanmak sızlere nasıl olur ınsallah makına hafıf Aliminyum gövdeden ımal edılmıs hersey dahıl 87.16 $ mal oldu bana havalar duzgun olunca ılk fırsatda makınayı denıcem sonrasında makına ıle goruslerımı bu sayfada paylasırım hocam .

Çok Tsk ederım hocam sagolasın daha ıyılerını kullanmak sızlere nasıp olur ınsallah hersey dahıl 87,16 $ mal oldu bana makınayı amozondan sıparıs gectım .

10. Erol 61

Erol 61 Daimi Üye

Hayırlı olsun rulmanları kimse görmedi galiba hemde iki tane var güzel alete benziyor

11. shimano

shimano Daimi Üye

Iyı dıleklerın ıcın cok tsk ederım erol sagolasın daha ıyı makınaları kullanmak sana nasıp olur ınsallah.