Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni oyuncaklarım...

Konu, 'Balık Avında Kullanılan El Yapımı Sahte Yemler' kısmında Sydney24 tarafından paylaşıldı.

1. Sydney24

Sydney24 Üye

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır canlı yemlerim mürekkep balığı tarafından yenmiyor adeta emiliyordu.taktıgım balıgın sadece kılçıklarını bırakıp etini emer şekilde yiyordu.. bir balığın ufaktan taktıgım yemi yediğini anlıyordum ama çekdiğim vakit mübarek mürekkep balığı gelmiyordu.

Madem bu kadar çok mürekkep balığı var dedim :D azda kalamar yiyelim diye düşündüm ve kalamar zokası aldım ..

Genellikle gece balığa giderim seyrekte olsa gündüz balığa gittiğimde de şöyle bir sorunla uğraşiyordum. taktıgım yemi saolsun martıya benzer kuşlar okyanusa dalıp cıkartıp yıyolardı. ne kadar kaptırmamaya da çalıssam yunus gibi okyanusa dalabiliyorlar bazen şamandıryı bile okyanustan yukarıya kaldırıyolardı. aklıma bu problemim geldiğinden salmon büyük çupra barracuda balıkları için sahte yem aldım ...

bunları aslında gündüz kullanmak için aldım ama akşamlarıda denemeyi düşünüyorum bakalım nasıl sonuç alıcam aldıgım sonuçları en kısa zamanda sizlerle paylaşıcağım...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Rastgelsin Erkan

4. Sydney24

Sydney24 Üye

Sağolun Şeref bey

5. MERCURY90

MERCURY90 Aktif Üye

abi ben ne zaman rapala atsam denize martılar kaçar gider, öyleki bi tanesi rapalayı görür görmez yönünü değiştirdi. ne olacak benim şu rapala hezimetim bilmiyorum. bir tane balık yakalayamadım