Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni Setim Hakkında

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında ogcnd tarafından paylaşıldı.

1. ogcnd

ogcnd Üye

Okuma V Sytem spin kamış 10-40
    Okuma Trio 40S makina 9+1bb
    BERKLEY Whiplash Pro Örgü 0.006(10.6kg)
    Bu trio yarın inşallah elime geçmiş olacak bugun alımı yaptım 2-3 gün kargo beklemeden ürünüm hazırlandı diye elden almaya gideceğim görüşlerinizi,
    kullanmış veya kullanmakta olan arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum :rolleyes:
    herkese saygılar bol bereketli avlar dilerim

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Volkan

Volkan Daimi Üye

Hayırlı uğurlu olsun, trofelere vesile olsun.

Makine bence şu anda fiyat-performans açısından piyasadaki orta sınıf makineler arasında en iyi ilk 3'e girer, kişiye göre en iyisi olabilir. İyi bir tercih olmuş, rastgelsin.

4. SworDFish48

SworDFish48 Aktif Üye

Hayirli ugurlu olsun, trio yu herkes cok tutuyor, bende trio ile ot-40 arasinda kalmistim farkli bi secnek olsun deneme olsun diyerek ot40 secimini yaptim cok memnunum yag gibi makine. Yeni setinle bol trofeler beklerim.

5. CiHaN*

CiHaN* Üye

Hayırlı Olsun

6. ogcnd

ogcnd Üye

tesekkurler yakın zamanda balık tutmus resimleri inşallah eklerim malum memlekette yeniyiz yıllar cok sey değiştirmiş

7. Cüneyt Hoca

Cüneyt Hoca Aktif Üye

Güle güle kullanın, yeni takımın nasibi bol olsun.

8. ogcnd

ogcnd Üye

amin cüneyt hocam hepimize

9. rapalacikral

rapalacikral Aktif Üye

Hayırlı olsun.Güzel takım.

10. ogcnd

ogcnd Üye

vakit ayırıp yorum ve tüm iyi niyetlerinizi belirttiğiniz çin teşekkur ederim.Bende buna güzel site ve içinde bulunan güzel üyelere istinaden sitemizde istanbul yakasında ikamet eden balık sevdam dostlarıma yakında ufak bir kobalt süprizi yapacağım.Biliyorum bu nedir veya ne alaka diye bilirsiniz malum herkesin takımı seti kendi için çok kıymetlidir ama fuji ve titanyum kılavuz kullanılan setler gerek kamışlar gerekse makinalar için nikel alaşımlar çok önemlidir ve segment olarak üst sınıfa geçmiştir bende kendime ait ürünlerin metal ve plastik vs. olan tüm açıkta korozyona ve darbeye açık olan kısımlarını kobalt ile ileri derece pro olarak kaplamasını yapıyorum ürünlerimi gümrükten çektikten sonra ki su an gemi ile Ülkemize seyehat halindeler ve ay sonuna doğru elime geçmiş olacak sizlere uygulamalı olarak resim ve video lar sunacağım herkese selamlar balığımız bol güneşimiz eksik olmasın

11. ogcnd

ogcnd Üye

gelen bir soru üstüne biraz daha açıklama yapmayı borç bildim

kamışlarımızın fincanları ,metal kılavuzlar ve tüm metal ve plastik aksamları makinalarımızın kol yatağı ,kalama kısmı, çark ve dişlilerini elektroliz yöntemiyle bugun silah kaplamalarında kullanılan yöntemle kobalt,sert nikel,gümüş,altın,bronz,prinç vb. madenlerle 0.01 den 9 mikrona kadar krozyon önleyici kaplamasını yapmaktayım sitede belli zamanlarda tarih bildirimi yaparak ücretsiz olarak dostlarımızla paylasmayı düşünüyorum malum işlemlerin pahalı olusundan balıkcılık alanı hariç ürün kaplamasına müşterimiz geldiğinde ürünlerimizin kaplamada fire miktarları belli olduğundan malzeme kaybı yaşamaktansa kalan ve kullanılmadığı taktirde bozulacak ürünün telefini önleyerek dostlarımıza ufak bir jest yapmak niyetindeyiz .örneklemek gerekirse cobalt kaplanmış bir ürünün darbe,kimyasal,uv direnci 9 kat artmaktadır

saygılar