Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni spin kamış alternatif seçimler

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında HastaRuH tarafından paylaşıldı.

1. HastaRuH

HastaRuH Daimi Üye

Yeni bir spin kamışı almak istiyorum
    Kamışı hem slikon hem sert yemlerde kullanmak istiyorum az çok WTD Yapsam bir miktarda LRF lik olsa fena olmaz. ( bunun üstüne espiriler olur. Esmer olsun sarı saçlı olsun gözler çekik gibi vs :) )
    Aslında çok amaçlı kullanabileyim.
    Bana en uygun atar 7-28 gibi göründü boy olarakta bu sefer 270 seçtim. Shimanodan Catana supersensitiv iyi fikir gibi geldi.
    Ama şu makinada ilgimi çekiyor bunuda taşıma kolaylığı için alayım diğer kamışı erteliyeyim mi diye düşünüyorum.
    SHIMANO Exage BX STC 2,70mt -M- 10-30gr, Parçalı Spin Kamışlar | SpotBalik.com.tr

( exage için kullanan varsa yorumları çok değerli benim için )

Fikirlerinizi bekliyorum hem bu iki ürün için hemde aklınızdaki başka ürünlerinde yazabilirsiniz.

Herkeze şimdiden teşekkürler.

Tapatalk aracılığı ile gönderildi

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. fthklc

fthklc Aktif Üye

Konuyu takip etmekte fayda var. Bende merak ediyorum hem wtd hemde lrf için kamış olurmu diye

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. HastaRuH

HastaRuH Daimi Üye

Olursa iyi olur :) evi makine ve kamış deposu yapmak istemiyorum. Fazla seçenek olunca kullanmayıp bir süre sonra satma yoluna gidiliyor gördüğüm kadarı ile. Şimdilik Beklemedeyim. LRF ye uyacak kamış var gerçi ( spinjoy 1.65 2-10 gr atarlı kamış var bu LRF için kullanılırda ben fazla ekipman olarak sahte taşımayı tercih ediyorum )

Tapatalk aracılığı ile gönderildi

5. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Shimano catana 10 - 30 m 2.40 ama medium olması lazım...

6. haylasx

haylasx Aktif Üye

catana süper sensetivin atış mesafesi cok fazlaymış öle yazmışlardı hemde atar değeride daha iyi bende

7. YEKTA

YEKTA Daimi Üye

Atarının mükemmel olduğunu varsayalım çeşitli aksiyonlarda ve balık bindiğinde nasıl onuda düşnmek lazım iş sadece atışta bitmiyor biliyorsun

8. HastaRuH

HastaRuH Daimi Üye

Bir İncelerim. Yalnız siz kullanıyor musunuz, kullanıyorsanız eğer hafif yemler 5 gr gibi ataşı nasıl. WTD de konforu iyimi merak ettim.

bende gördüm o yazıyı. kullanıcısı olsa da bir yorum yapsa diye bekliyorum

haklısın abi ama araştırma aşamasındayız bir kullanıcısı çıksa da bizi aydınlatsa diye bekliyoruz.

9. Rapalacı

Rapalacı Daimi Üye

Kulunc abinin dedigi gibi catana 10-30 m is görür daha oncede kullandim is gorur.
    Light game icinde uygun wtd yaparsiniz atacaginiz su ustu sahteler zaten en fazla 20 gramdie ha GT tutacagim derseniz o ayri tabii.

10. HastaRuH

HastaRuH Daimi Üye

WTD de ağır sahte kullanmıyorum genelde 10 gr civarı

11. fthdmr

fthdmr Aktif Üye

shimano scimitar 15-50 mh var wtd sıkıntı çıkarmıyor üzerinde exage 3000 var ikisi ile 3 saat durmadan at çek yaptım yorulma falan yok ancak senin istediğin türde bir kamış için benim fikrim 3-15 gram atarlı olan bir kamış seçmen ama wtd olayına bu kadar takılmamak lazım şahsi kanaatim sen 7-28 demişsin o zaman lrf için alacağın takımlara ağır gramajlı jig head kullanman gerekecek