Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni Surf Takımım...

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında XL200 tarafından paylaşıldı.

1. XL200

XL200 Yeni Üye

Hayırlı avlar diliyorum arkadaşlar...

Geçen 1.5 ay içerisinde gerek forumlardan gerek birebir tanıştığım ve soru yağmuruna tuttuğum siz gibi değerli dostlarımdan yeni almış olduğum surf takım hakkında bilgi almak isterim. Spin takım alırken çok araştırmamıştım ama bu takımı hazırlarken biraz daha dikkat ettiğimi düşünüyorum. Abu Garcia'nın 270 devil marka kamışı ve orro s40 modeli makinası ile balık sevdasına başlamıştım. Görünen o ki sadece bu takım ile istenilen verim ve havaların müsait olmaması neticesi ile de daha birtane bile balık tutmuşluğum bulunmamaktadır. Balığın daha ileride olduğunu özellikle oturduğum semtteki balıkcılardan farkedebiliyorum. Suların ısınması ile balıklarında daha aktif olacağını düşünüyorum. Uzun lafın kısası bu seferki takımıda Shimano markasından hazırladım. Siz değerli büyüklerim ve bu spora gönül vermiş ustalarımdan takım hakkında düşünce, öneri, eleştiri ve ne gerekiyorsa söylemelerini rica etmekteyim. Amacım bu takımla beklemeli av yapmaktır at çek için hazırda bir spin takımım mevcuttur. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Shimano Navi 8000 XTB 1+1 Bilye Olta Makinesi
    Shimano Vengeance BX Tele Surf 4,20mt 200gr Olta Kamışı
    Daiwa Exceler 0.31 1210 Mt Misina

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Dündar

Dündar Daimi Üye

Hayırlı olsun güle güle kullanın.
    Bilgim yok maalesef , kullanımında olan arkadaşlar düşüncelerini yazacaktırlar.

4. budak1903

budak1903 Aktif Üye

5. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

XL bey diye hitap ediyorum isminizi yazmadığınızdan:)
    Makine önerim naviden daha hafif ve bence daha güzel olan Daiwa crosscast 5500 olucak.
    Kamış için öneriyi beklemeli avı nasıl bir suda yani hava koşulları sizi ne kadar zorluyabilir de 200 gr atmak zorunda kalabilirmisiniz gibi bir soru sormak zorunda bırakıyor.Tabi kafanızda shimanodan hariç markalar var mı?
    http://www.baliksevdam.com/forum/shimano-nexave-4-20-200-okuma-cedros-cj-55-a-12633.html
    Eğer illede 0 olmasın ikinci el temiz cihazlarda olabilir derseniz linkte satılan ürünlerde sizin avlanma türünüze uygundur.
    Kamış olarakta Nexave 4.20 daha iyi olur diyim.

6. XL200

XL200 Yeni Üye

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Daiwa crosscast 5500 Göl makinesi olduğunu duydum ama öylemidir.

7. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

Ben tuzlu suda kullanıyorum hatta sizin gibi beklemeli avlarda.Her avdan sonra bakımını yaparsanız güzelce kullanabilirsiniz.