Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni Teknem ve İlk Balık Avım (Sinarit Avı)

umooth

Daimi Üye
Adı
umooth
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Emre balık avın için tebrik ederim.
Tekne ve motor müthiş. Bizim limanda senin takımın 15hp honda takılı olanı vardı onlan birkaç tur attım ve dedim ki bu teknede 20hp olsa tadından yenmez. Sen 20'lik hondayı takmışssın çok da iyi etmişsin. Allah kaza bela vermesin, bol trofeli avların olsun.
Sevgiler,

emreersoz

Aktif Üye
Adı
Emre Ersöz
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Tebrik ediyorum Emre.
Teknen ve motorun hayırlı uğurlu olsun.
Güzel bir ikili.
Bu tekne ve motorla daha derinlerde,15-25 metre,meralara yeni yeni sokulmaya başlayan iri sinaritleri de kandırabilirsin.

teşekkür ederim abi.bilgilendirme içinde teşekkür ederim. aslında ihtiyacım olan bilgiler bunlar.malum sırtı avında daha yeniyim ve bazen tek bir mera ve sahteye takılıp kalıyorum ve farklı şeyler denemiyorum. 15 - 25 metre arası derinlerde yine sahte ilemi yoksa canlı yem ile mi denemeler yapayım...birde balık bulucum henüz gelmediğinden derinliği kestiremiyorum ve bazen sahteleri taktırdığım oluyor..bu söylediğin derinliklerde sahteyi ne kadar dibe indirmem gerekli ve ne kadar ağırlık kullanmalıyım. mesela elimde rapala marka 4 - 4.5 metre dalarlı sahteler var.( sarozda sinarit katili diye ün yapanlar ) bunlar için ağırlık ne olmalı.yada olmalımı.

emreersoz

Aktif Üye
Adı
Emre Ersöz
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Emre balık avın için tebrik ederim.
Tekne ve motor müthiş. Bizim limanda senin takımın 15hp honda takılı olanı vardı onlan birkaç tur attım ve dedim ki bu teknede 20hp olsa tadından yenmez. Sen 20'lik hondayı takmışssın çok da iyi etmişsin. Allah kaza bela vermesin, bol trofeli avların olsun.
Sevgiler,

umut çok teşekkür ederim.eyvallah. valla birkez olsun iyisi olsun diye böyle bir ikili yaptık.iyide yaptık galiba.herkez senin gibi söylüyor.

bu arada bişey sorucam. hani seninde almayı düşündüğün balık bulucu vadı ya. onun amerika da 2 tip olanı varmış.( aynı modelin ) biri 340 dolar.diğeri 390 dolar. 390 olan denizin dibi daha detaylı gösteriyo gibi bişey dediler. senin bir bilgin varmı diye soracaktım . acaba bu 596hd birde 596 hd dı olayındanmı fark oluyo

Mert Yılmaz

Daimi Üye
Adı
Mert Yılmaz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hayırlı olsun tekneniz çok güzel.Av içinde ayrıca tebrik ediyorum.
Selamlar.

umooth

Daimi Üye
Adı
umooth
Kan Grubu
B Rh Pozitif
umut çok teşekkür ederim.eyvallah. valla birkez olsun iyisi olsun diye böyle bir ikili yaptık.iyide yaptık galiba.herkez senin gibi söylüyor.

bu arada bişey sorucam. hani seninde almayı düşündüğün balık bulucu vadı ya. onun amerika da 2 tip olanı varmış.( aynı modelin ) biri 340 dolar.diğeri 390 dolar. 390 olan denizin dibi daha detaylı gösteriyo gibi bişey dediler. senin bir bilgin varmı diye soracaktım . acaba bu 596hd birde 596 hd dı olayındanmı fark oluyo
Evet Emre, DI yani Down Imaging belli bir derinliğe kadar daha detaylı gösteriyor.(muş) Deneme fırsatım olmadı henüz. :)

YaşaR

Moderatör
Yönetici
Gold Üye
Adı
YaşaR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Tebrikler. Şansın daim olsun. Rastgelsin.

aryah33

Yeni Üye
Adı
Arif ÖZDOĞAN
Emre Bey benim kafamda canlandırdığım tekneyi almışınız hayırlı olsun.Benim bağlama yerim olmadığından alamıyorum..Balık içinde tebrikler.İnşallah bizlerede nasip olur.