Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni uye yeni balikci

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında selimthedream tarafından paylaşıldı.

1. selimthedream

selimthedream Yeni Üye

Arkadaslar oncelikle herkese selamlar sevgiler. Ben uzun suredir balik avi konusunda hevesli olan ama bir turlu baslayamamis biri olarak artik zamani geldi diye dusunuyorum. Once kendimi tanitayim. Ismim Selim Kocaeli'de oturuyorum ve Deva Holding A.S. Kartepe Uretim Tesisinde calismaktayim. Balik avi konusunda cok amator tecrubelerim oldu, az miktarda istavrit tutmuslugum oldu bir keresinde. Artik bazi seyleri bilerek yapmak istiyorum. Son zamanlarda Izmit Korfezinde istavrit bolca cikiyor arkadaslar bol bol avliyorlar. Ben de artik ufak ufak gerekli malzemeleri tedarik edip balik avina baslamak istiyorum. Su an icin ayirmayi dusundugum butce 250 TL civarinda. Sizden rica ettigim ekipman konusunda tavsiyeleriniz:

Oncelikle olarak kiyidan at-cek seklinde balik avi yapmayi dusunuyorum. Olusturacagim setin de buna uygun olmasi tercihim olacaktir.
    1. Olta
    2. Makina
    3. Capari secenekleri (Av malzemesi satan yerlerde cok cesitli capariler goruyorum kafam karisiyor. Ipli olani var, tuylu olani var, bircok farkli renk var vs.)
    4. Yemli avlar icin yem secenegi ve takimi
    5. Kursun secenekleri

Alimlarimi Kocaeli icinde yapmayi dusunuyorum ama tavsiyeniz olursa Istanbul icinde de alim yapabilirim, Uskudar, Kadikoy, Eminonu, Karakoy vs.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. mehmetcelik33

mehmetcelik33 Aktif Üye

salim hoşgeldin.formumuzu biraz karıştırırsan bol bol bilgi var.rastgele

4. wolf2534

wolf2534 Üye