Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yeni üyenin bu seneki avlarindan birkaç kare

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında roy tarafından paylaşıldı.

1. roy

roy Aktif Üye

tanisalim bölümünde bir konu açmistim fakat bu seneki avlarimdan birkaç kareyi paylasmak istedim. hayat paylasinca güzel :)

baliklarin tamami no-kill avlanip geri salinmistir.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Roy,
    Güzel balıklar..

4. Levreka

Levreka Aktif Üye

Tebrikler, çok güzeller, mekan Türkiye değil gibi geldi, yanılıyor muyum?

Geri bırakmanız da ayrıca takdire değer. Bu tarz avlanan (ben de dahil) pek yok memlekette. Bu ilginç geldi. Keyfi katlayan bir davranış gibime geldi...

Bu arada avlak hep aynı mekan mı? 3 çeşit balık aynı mekandan çıkmış gibiler (mi) ???

5. sabriyazici

sabriyazici Daimi Üye

tebrikler daha iyiler rast gelsin özellikle yayının tekrar raporlarını enyakın zamanda görmek dileğimle rast gele

6. roy

roy Aktif Üye

tsekkür ederim

mekan Türkiye'den degil. 3 degisik avlak var fotograflarda. ayni avlaklarda sudak, sazan ve çapak avlarim da oldu. sadece kullandigim teknikler ve kandiricilar degisiyor.

muhtemelen gördügün fotograflar Sabri :) bu ara firsat bulamadim ava gitmeye. insallah kisa bir zaman içinde gider yeni raporlari burda da paylasirim.

7. sabriyazici

sabriyazici Daimi Üye

görmememin mümkünatı yok o yayını ben tutmuşum gibi sevinmiştim:) inşallah daha iyileri rast gelir bu vesile ile tanışma bölümünde yazamadım ama buraya yazayım hoşgeldin iyi ki geldin keyifli güzel paylaşımlar dilerim

8. KalamA

KalamA Daimi Üye

''Tanışalım'' bölümündeki yazınızı okuyunca dedimki aha bizden biri, bir acemi daha... Eski avlarınıza dair bu raporunuzu görünce beynimden vurulmuşa döndüm :D Şaka bir yana tebrik ederim, çok güzel avlar yapmışsınız. Tevazu denen şey ne kadar da çok yakışıyor amatör balıkçıya... Nice güzel raporlarınıza inşallah... Her zaman rastgelsin...

9. pendikli_fb

pendikli_fb Aktif Üye

Tebrik Ederim.

10. Can_Ordu

Can_Ordu Aktif Üye

Tebrikler çok güzel avlar. Özellikle yayın ve turna çok güzel. Avlarınızın devmın dilerim. Rastgele.

11. roy

roy Aktif Üye

:) bunlar 2013 avlarindan birkaç kare.

bizden biri tanimi inan ki son derece dogru. emin ol bu forumda da bu avlarin nasil planlandigini, nasil gerçeklestirildigini, nasil raporlandigini bilen kardeslerimiz vardir. onlar benim ne derece kendilerinden oldugumu biliyor.
    2 sene öncesine kadar amatör balikcilik geçmisimde yaptigim tatlisu avi bir elin parmaklarini geçmezdi. onlar da piknik havasinda, tuzlu su teknikleri ile ya tutarsa diye yaptigim avlardi. arastirarak ögrendigim teknikler sayesinde son iki senedir basarili avlarim oldu. bu zaman zarfinda balikciligin altin kurali olan sabir kavramini hiç aklimdan çikartmadim. bos döndügüm avlarin haddi hesabi yok :)
    ve ögrendim ki bu isin acemi-usta iliskisi herkezin uygulayabilecegi çok ufak nuanslarda sakli. büyük igne, saglam takim, dogru yem, dogru zaman-mekan ve sabir. gerisi kendiliginden geliyor. akabinde kaçira kaçira çekmeyi de ögreniyor insan.