Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yeni üyenizim

Konu, 'Tanışalım' kısmında faik tarafından paylaşıldı.

1. faik

faik Yeni Üye

mayıs ayından bu yana olta atmıyorum denizinkokusu burnumda tütüyor. yani sevdamıza hasret ufkları gözlemeye hasret kaldım. takımlşar hazır her seferinde temizleyip bıraktığım oltalarımı tekrar tekrar hazırlıyorum yeniden yeniden oltalarımı bağlıyorum. günü gelince.nasipse herkese yeni avlar için merhaba ve yeniden yeniden rast gelsin....

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. faik

faik Yeni Üye

arkadaşlar mehabalar konular ve sıkıntılar aynı benim sorum şu geçen yıl amatör balık avı belgesi almıştım. yeni yasayla yeniliyecekmiyiz yok hayır aldığımız belge işe yarıyor mu

4. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Hoş geldiniz Faik bey.

Belge 2 yıl geçerli onun için süresi dolunca yenilersiniz.

5. faik

faik Yeni Üye

ben izmirliyim uzun zamandır yapmak şsteyipte yapmafdığım şeydi avlanmak. ve sonun da birgün basit bir kamış ve makinayla sevdamız depreşti geçiş döneminde kordonda yunan konssolosluğu önünden oltalarımız denizle buluitu aklam üzeriydi. olta mı attım beklemeye başladım yanımdaki arkadaşımla laflarken aniden oltamda devasa bir titreme oldu. ne olduğunu bile farkına varamadan olta suya hızla akıp gitti. yaklaiık bir saat bir uğraşı yaptık tabi giden gidiyor. bir saat sonra bir başka arkadaşım kocaman bir balık yakaladığını yalnız yalpa yapmadığını söyledi. ben hemen atılıp oltalarımı vermesini balık ne olursa olsun onun olabileceğini söyledim. oltayı kurtardık hemde balıkla birlikte oltanın ucunda kocaman bir çiçüna vardı yukarı çekerken koperıp gittti oltamı geri getirmişti bizim balıkçıların takıldığı kahvede hala anlatılır olta yalnız bırakılmaz