Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yeni yem yeni heyecan :D malum av :D

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında hızır şeref gültekin tarafından paylaşıldı.

1. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

merhaba sevgili eeğe :D sevgili abilerim arkadaşlarım :D
    geçen senenin bu günü idi bu merada levrek avlarımın başlaması hadi yad edelim dedim :D ki her akşam olta sallar dururum ama bu akşam başka :D geçen senenin güzellikler sunan yeminin yeni renkleri de bu gün elimde idi :D
    saat ile devir daim tüm yeni oyuncaklarımı denemeye başladım fss ve fanc çok hoş gözüküyordu ama pek verimli görünmedi gözüme :D fmu yu kararlı denemeye başladım hemen çıkartmaya niyetim yoktu doğrusu kefaller atlayıp duruyor ama en iyi sörf oltası da oraya yetişebileceğini sanmıyorum doğrusu anca hızır reis 53 ün işi idi oralarda olta atmak :D
    bu arada hızır reis 53 benim tekneciğim olur :D yanlış anlaşılma olmasın :D
    balık çok uzakta olması moralimi bozdu biraz ama olsun nasıl olsa yanaşacak bir kaçı olur diye düşünüyordum ve tamda geçen sene bu gün balık aldığım saatte :D yine bir balıkla merhabalaştım ve gerçekten muhteşem kalama sesi ve basılan kamış :eek: ve susmayan cırlama balığın hep kaçan cinsten olduğunun işareti idi kalamayı bir az gevşettim aslında hiç gerek yoktu ama içime doğmuş sanki bu balık son balık tadını çıkart oltayı atmadan önce bir telefon görüşmesi yapmıştım çok ballı adam canıım :D
    demek ki bal işi yalan değil :D balık çok çetin oynaşıyordu gerçekten mevsimsel olarak çok pehlivan oldukları aşikar da bu öyle böyle değil sonunda balık pes ettim dedi tam kıyıladım gölgemi görünce tekrar çıldırdı bir yol daha aldı kalamayı biraz daha gevşettim :cool: çok uzağa gidemeyeceği aşikardı nasıl olsa :D av patnerim yaklaştı :rolleyes: ula ne yapıyorsun cır cırr :) balık suyun üzerine uzanınca saldırdı :D yeni aldığım tulumda su koyverdiğini öğrenmiş oldum bu arada daha siftah akşam giydim su aldı bu işte bir iş var arkadaş hepmi beni bulur bu ikinci :D balığı galsamasından ustaca yakaladı arkadaşım aldık kıyıya ağıran bir kol boğulan bir balık güzel bir anı ve fotoğraflar ile avımı bitirdim netekim balık limit gölgelerinde görünüyor bir balığa daha gerenk yok arkadaşım saatlerce denemesine rağmen bir sonuç alamadık bir balık ile eve avı sonlandırdık eve geldim adam gözüm metre arıyor :D en son avda oğlum metreyi hacizlemişti nasılda unutmuşum kaybetmiş kerata hanım balığı görünce oda pek sevindi uzun zamandır bu boyda balık tutamamıştım kısa tebrik ve hayret ten sonra bir iki de evde resim çekindik bu günü de tatlı ahtıraların yanına koyduk
    hepinize gönlünüzdeki günü geçirmeniz temennilerim ile rast gele diyorum

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. darthvader61

darthvader61 Aktif Üye

Yine ben tebrik edeyim ilk olarak :D

Bu arada makro çekimleri yakından çekme. Uzaktan zoomlayıp çekersen daha güzel sonuç verir...

4. srdr_bngl

srdr_bngl Üye

abi saygılar sevgiler . vallaa raporların büyük keyif balıklarında bi o kadar güzel herdaim olur inşallah :)

beni de götürsene abi valla söz sesimi çıkarmam suyun içinde yatar beklerim ben :)

5. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Hızır
    Geçen sene kaybettikleri arkadaşlarını anmaya gelenlerden birini de avlamışsın.
    Bayaa da babacan görünüyor.
    Daha da iyileri rastgelsin

6. sabora

sabora Daimi Üye

Tebrikler Hızır, yeni oyuncağın çalışmış anlaşılan. Nice neşeli bol trofeli avlar. (Ben kırılır dediydim ama Allah Allah.:) hani kıracak kadar da varmış. :D)

7. bandırmalı

bandırmalı Aktif Üye

şansın bol olsun hızır harika bir levrek

8. Fatih Koç

Fatih Koç Daimi Üye

Maaşallah maaşallah Kardeşime..
    Subhanallah babayiğit avına..
    İnşaallah bir sonraki avına :)
    face de görünce bakayım dedim ve kendim tutmuş kadar keyifle okudum ve izledim sevgili dostum..
    Ne diyeyim.. Diyecek ne kaldı ki artık sana :D
    Bereketli olsun, afiyet olsun..
    Selam olsun oralara..

9. hızır şeref gültekin

kurs almadık böyle işte dostların eleştirileri ile öğrenecez :D makro çekimlere takıldım bu aralar :D de beceremiyorum çek meyi :D

10. hızır şeref gültekin

abi değil arkadaşım :D seni de mi götüreyim sen istanbul dasın yahu :) suyun içinde neden yatacaksın onu anlamadım :D

11. hızır şeref gültekin

teşekkür ederim abi bakkal açarsa tartacam :D bu gerkeçten kallavi bi balık