Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni yıla balıkla girmek

mbektas

Aktif Üye
Adı
Mustafa Bektaş
Av bahanesi: yeni yıla nasıl girersen öyle geçermiş :)
Av yeri: istanbul boğazı
Kamış: alba krokodil 3.90
Makina: daiwa bg30
Misina: p-line 0.28 örgü
Kurşun: 150-175 gr.
Kullanılan sahteler: pelican nitro (kırmızı, sırtı siyah) yine pilacanın 5 cm lik modelini hatırlamadığım bi sahtesi, daiwa 5m uskumru modeli. balığın pek sahte seçtiğini söylemem mümkün değil bugün için
Tutulan balık: 16 adet

sabah 07:00 gibi başlayan avımı 12:00 gibi sonlandırdım, belki benim iki katım balık alanlar oldu, işi bilmek ayrı birşey. Sahteyle avlanma tecrübelerimi giderek arttırıyorum bende ama azçok olayı çözdüm diyebilirim. Bu balık hızı seviyor diye düşünüyorum, dipten hızlı sarım yaptığımda aldım genelde balıkları, bazende bir 20 metre kadar hızlı sarım yapıp kurşunu tekrar dibe oturtturdum ve ikinci bir hızlı sarım daha. İkinci hızlı sarımdada balık atladığı oldu. Genelde sarıma başladığınızda ilk 10 metre içinde sahteye atlıyor sonrasında artık kurşun havalandığından balık almak zor..

lüfercan

Aktif Üye
Adı
levent can
Tebrikler Mustafacım senenin ilk raporu olarak harika bir av yapmışsın.Yeni yılın hep böyle güzel avlarla geçsin.

İrfan

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
İrfan Çimçik
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Tebrikler Mustafa,benden hızlı davrandın.bende sabah balıktaydım 5.tane lüferim var.:)))
Yeni yılın ilk raporu senden berektli bir sezon olması dileklerimle.:)))
afiyet olsun...

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler Mustafa
Yeni yıl iyi başlamış

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Tebrikler sevgili Mustafa,
Güzel balıklar almışsın,devamları rast gelsin. :)

mbektas

Aktif Üye
Adı
Mustafa Bektaş
Tebrikler Mustafa,benden hızlı davrandın.bende sabah balıktaydım 5.tane lüferim var.:)))
Yeni yılın ilk raporu senden berektli bir sezon olması dileklerimle.:)))
afiyet olsun...
Teşekkürler İrfa lüfer varsa ortada bunların lafı bile olmaz :) sanada bereketli bir sezon dilerim.

mbektas

Aktif Üye
Adı
Mustafa Bektaş
Tebrikler Mustafa
Yeni yıl iyi başlamış
Teşekkürler Şeref abicim, iyi başladı diyebiliriz yarın için bi operasyonum daha var, hep karadan deniyoruz bide denizden deneyelim bakalım. :D