Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeniden İstanbul

Konu, 'Tanışalım' kısmında s_ozten tarafından paylaşıldı.

1. s_ozten

s_ozten Yeni Üye

Selamün Aleyküm herkese. Adım Sertaç, aslen Eskişehirliyim ama neredeyse doğma büyüme Antalyalıyım. Yıllardır İstanbul'a aralıklı olarak gelip 4'er 5'er ay kaldım ama balık tutmaya fırsatım olmadı. Şimdi Kartal'a taşındım yeniden, temelli kalacağım inşallah. Antalya'da olta kullanımı pek yaygın olmadığından daha yeni öğrenmeye çalışıyorum inceliklerini. Takip ettiğim bir siteydi zaten önce olta tercihi sırasında, sonrasında tekniklerle ilgili. Hayırlısıyla daim olur bu hobi. Herkese rastgele.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. oktay16

oktay16 Moderatör

Hoşgeldin Sertaç.

4. TekAdam

TekAdam Moderatör Yönetici

Sen de hoş geldin Sertaç :)

İsteyince herşey olur, sen yeter ki, iste ;)

Her zaman rast gelsin...

5. s_ozten

s_ozten Yeni Üye

Teşekkür ettim. Öyle umuyorum. Daha 10 gün oldu oltayı alalı, çıkamadım ev işleri yüzünden ama sağ olsunlar kimle tanışsam hep beklediğimden daha yardımcı oldular. İnternette ilanını gördüğüm bir arkadaş çok güzel bir makineyi neredeyse üçte bir fiyatına verdi. Kartal'da çıktığımda hazır olsun diye malzemeleri almaya gittiğim dükkandaki arkadaş daha o gün "Akşama eşkinaya gideceğiz, sen de gel hem öğrenirsin yavaş yavaş hem bir arkadaş ortamı kurarız" dedi. Böyle devam eder inşallah her şey ama daha başlamadan güzel olacağa benziyor.

6. TekAdam

TekAdam Moderatör Yönetici

Balığın, balıkçılığın dili birdir Sertaç ;)

Sen ne veriyorsan karşılığını alıyorsun. Bir amatörün paylaşacağı çok şey vardır, hele ki, vericiysen karşılığında çok şey alırsın. Umarım herşey gönlünce ve istediğince olur

İstanbul'daki yeni hayatında ve buna ek olarak yeni balıkçılık hayatında başarılar ve kolaylıklar dilerim :)

Her zaman rast gelsin...

7. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Hoşgeldin Sertaç