Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeniyim ama Yeni Spin Siparişim Hakkında

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında Niyazi tarafından paylaşıldı.

1. Niyazi

Niyazi Yeni Üye

Öncellikler herkese merhabalar ben yeniyim bu heves bende yeni başladı heycanlıyımda yeni bir takım sipariş ettim (edildi sayılır) bu konu hakkında bilgi almak istiyorum malzemelerimi yazayım çok bütçem yok orta halliyim ve bu alanda yeniyim çok araştırdım makina kamış iyi aldığımı düşünüyorum bütçeme göre ama misina ve sahte yem konusunda hiç bişey anlamadım araştırdıklarımı anladığım kadarından yola çıkarak aldım bu arada muğla fethiyedeyim cevaplarınız için teşekkrüler.

Okuma Trio 55s makine
    OKUMA V SYSTEM SPİN KAMIŞ 300cm 20-60GR

HERON CASPER %100 FLUOROCARBON HAYALET MİSİNA 100MT (0.40 aldım çokmu kötü yaptım? hayalet olarak daha incesini aldığım yerde yoktu)

KENDO HARYU 125F SUNİ BALIK (03)
    CRYSTAL MINNOW F6 90MM (C24) suni balıklar hakkında bunlar iyimi fikirlerniz neler bunlara ne gelir.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Kamış makine ok, makineyi örgü misinalar ile kullanmanızı tavsiye etmem bol bol dolaşma sorunu yaşayabilirsiniz.
    Misina %100 fc ise makineye sarmakla iyi yapmamışsınız beden olarak çok güzel iş yaparlar ama sert yapıları nedeniyle makineye sarıma uygun değillerdir.

Sahteler iyidir güzeldir kullanıp verim alan arkadaşlar var.

4. Niyazi

Niyazi Yeni Üye

KayaBalığıKaya çok teşekkür ederim veridğiniz cevaplar için dediğim gibi yeniyim bu işte yani bu misiyneyi iptalmi edeyim sizin forumda okudum siparişten önce nerde okuduğumu unuttum süper verim aldıklarını söylemişler yem konusunda peki CRYSTAL MINNOW F6 90MM yerine CRYSTAL MINNOW F8 130MM alsam dahamı iyi olur ayrıca hangisini seçmeliyim şu an siparişi onaylıyacamda hala çelişkideyim değiştirebilecemiz birşeyler varsa benle paylaşabilrmisniz teşekkrüler.

5. agartan

agartan Moderatör Yönetici

6. SworDFish48

SworDFish48 Aktif Üye

Set fena degil fakat, komple fluorocarbon olmaz cunku serttir cok yakin zamanda degistirmeniz felan gerekecek kisacasi olmaz:) orgu misina sararsiniz sahteden once 1 metre felan kullanirsiniz fluorocarbon u. 40 lik kalin ve hero nun fluorocarbonunun cekeri cok az.

7. Niyazi

Niyazi Yeni Üye

agartan fatih kardeşimize nasıl ulaşabiliriz SworDFish48 kardeşim ne yapmam lağzım bana öneriniz nedir makina ve kamışdan vazgeçemiyecek gibiyim ama önerilere açığım bunu bugun çözmem lağzım yoksa pazrtesi çıkıcak ürünler misine ve yem konundan yardımlarınız bekliyorum ve başka neyim eksik yardımlarınız çok çok bekliyorum kararsızlıktan beynim patlıcak ayrıca heycanlıyım =))

8. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Amacın spin avcılığıysa o kamış ve makinadan vazgeçmelisin.
    Fatih konuyu görürse zaten yazar da sen onu konuları incelesen onun bakmasına gerek kalmaz.

Özetlersek:
    Kamış:2,40m veya en uzun 2,70m
    Atarı: 10-30, 15-40, 15-60gr
    Makina: 2500-4000 arası
    Misina: Gam yapmayan 0,22-0,28mm, en fazla 0,30
    Sahte: Su üstü ve az dalarlı sahteler.

9. Fatih Koç

Fatih Koç Daimi Üye

Niyazi hoşgeldin..
    Hepsini iptal et siparişlerinin, güzel bir takım önerelim ayarlayalım beraberce..
    Arkadaşlar da demiş zaten gerekeni..