Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yilan Baligi avim

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında Yaban Avcisi tarafından paylaşıldı.

1. Yaban Avcisi

Yaban Avcisi Üye

Selamlar Saygilar degerli Dostlarim,

Bu avim 16.08 2011 de gerceklesmistir Av sonucu yakaladigim bir Capak Baligi ve Bir de 60 Santimlik Yilan Baligi yakaladim,Yilan Baliginin temizlemesi acisindan video ya cektim ama Fotaraf makinesinin Pillerinin bitmesi sonucu yarim kaldi insallah bir daha ki yakaladigimda Pillerin bitmemesi icin dün gittim 4 Adet 2600 m Ah AA akülü doldurulabilir Pil aldim,Bu avim da durdugum yerin arkasinda yesillik Dikenlik ve biraz da agaclik yer var buradan bazi seslerin gelmesiile ürperiyordum ;) Belimde de Komanda bicagi var malum gurbet ellerde kendi basima av yapmaya calisiyorum ve Bazi Alkoliklerin gezme yeri oluyor avlagim,Bicagimi cikararak Kafa lambam elimde bir lanba daha bakmaya karar verdim bir de Baktim Gözleri lanbayi alinca faldir faldir yaniyor neyse yanastim ve bir de ne göreyim bir Tavsan ;) neyseki biraz daha rahatladim ama sanki Büyük bir hayvan orada av yapiyormusta yakaladik lari Hayvanlarin ince tiz bir ses cikariyor daha dogrusu inilti gibi geliyordu :( sabah oldugunda daha önce görmedigim kadar büyük bir Tavsan normallere 3 gelir resimleme ye calistim ama o esnada oradan gecen bir Köpek ve sahibini görünce kacti ondan sonrada o Büyük Tavsani göremedim.En güzel ve bereketli olmasi dilegim le bol sanslar,rast gele.Selamlar,saygilar.

Yilan baligi avim | İzlesene.com Video

Hayirli günler.

2. Sponsorlu Bağlantılar