Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yine Dost'larla Bir Av Gecesi 18.11.2012

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında hunter tarafından paylaşıldı.

1. hunter

hunter Daimi Üye

Dost'la merhaba,
    Yine ani bir telefonla sevgili Adem arkadaşımla(Helaldılı)bu sefer Tuzla tarafına gel dedi,bende tamam diyerek saat 16-00 da buluşmak üzere sözleştik,yemlerimizi ve nevalelerimizi alarak avlağa gittik.

Saat 17-00 gibi vuruşlar gelmeye başladı,sonradan aramıza sevgili arkadaşımız Oktay(Vatos70)katıldı,av yerine giderken yolda çalan telefonum açtığımda telefonda sevgili Hamdi vardı,oda beni balığa gitmek için çağıracakmış,bende tam ters istikamette olduğumuzu sende aramıza katıl dedim ancak kendisi yola çıkmış ve başka zaman dedi.Sohbet eşliğinde ava devam ettik,gece saat 23-00 kadar kaldık ve bende 7 adet sarıkanat,Adem'de 8 adet ve Oktay'da sanırım 6-7 adet aldı,Oktay'ın avını resimleyemedik bu resimde yok.

Güzel gece için arkadaşlara teşekkür edip ayrıldık,he bu arada yakaladığı balıkları almak istemeyen ve ısrarla bana vermek isteyen arkadaşımızda yakaladıkları balıkları bana verdi,buradan kendisinede tekrar çok teşekkür ederim.Çok güzel balıklar aldık,özellikle aşağıdaki rsimde elimde tuttuğum balıklar Lüfer olmuşlardı artık.

Resimler gece ve cep telefon ile çekildi,bu kalitesiz resimler için kusura bakmayın,hiç bana göre değil ama bu avada profosyonel makina ile gidilmiyor işte. :)

Takım bilgileri;
    Klasik mantarlı benimkiler üç iğneli takım
    Kurşun 80.Gr.
    Surf kamışlar.

Buda günün hatırası :) Güzel bir canavar elimdeki çelik takım iğnenin birini nasıl almış şahit olduk,helal olsun serseri ruhlu bu kral balığa. :D

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. oktay16

oktay16 Moderatör

ilk tebrik benden gelsin ozaman.:) tüm ekibi kutluyorum. Güzel ava imza atmışsınız . O canavar elbet oltana takılır mustafa abi, alıp kaçmak yok öyle, bu işin rövanşıda var.:)

Bu arada üzülerek söylüyorum benim org. işi yine yattı. :cool:

4. AsiDeniz1980

AsiDeniz1980 Aktif Üye

Mustafa abi tebrikler,bu arada iğne renginin siyah veya beyaz olması avda bir artı neden olabilirmi?

5. hunter

hunter Daimi Üye

Oktay'ım teşekkürler,elbet alırız o rovanşı. :)
    Senden organizsyon konusunda süpriz beklemiyordum açıkcası,gelebiliyorum diyebilmen sedece benim üzerimde büyük bir ŞOOK etkisi yaratırdı. :D
    Sen kafana takma sevgili kardeşim,hepimiz ekmek gayesine düşmüş,tutmuşuz bir tarafından.Sağlıcakla kal.

6. hunter

hunter Daimi Üye

Yüksel teşekkürler,
    Ben bu sene sürekli siyah iğne kullandım,bu av gecesinde sevgili Adem vermişti beyaz iğneli çelik takımı,ama kesinlikle beyaz veya siyah iğne farketmiyor her ikisiyle eşit balık avı yapıyoruz.

7. AsiDeniz1980

AsiDeniz1980 Aktif Üye

teşekkür ederim bilgi için abi saol...

8. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Mustafa, Adem. Oktay
    Güzel bir av gecesi olmuş.
    Lüferin bu tarafını da seviyorum. İnsanları daha çok balığa çıkarıp mis gibi deniz havası aldırıyor.

9. müthişaman

müthişaman Daimi Üye

Dostlara selamlar.:)
    Bizim buralardan göç etti lüferler.
    Şimdilerde tek tük çıkıyor paşalardan.

10. hunter

hunter Daimi Üye

Teşekkürler Şeref,
    Sanırım bizzat beni kasddiyorsun :D İtiraf ediyim çok sık çıkamıyordum balık peşine,bu sene özellikle Lüfer familyası için neredeyse her akşam ava çıkıyorum ve sadece oltanın ucuna odaklanıyorum. :) Bu akşamda sanırım balıkda olacağım. :)
    Selamlar.

11. hunter

hunter Daimi Üye

Eyvallah sevgili Emre.
    Lüfer familyası neredeyse deniz olan her yerde çıkıyor,oralarda azalması enteresan olmuş.