Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yine güzel bir gün ve 8 Levrek-iade sinarit ve ispendekler :) bölüm-4

Tamer10

Aktif Üye
Adı
Tamer
Selam arkadaşlar.Bugün yine dayanamayıp her ne kadar bir gün önceden yorgun olsamda bu sefer eşimle beraber sabahın köründe teknede aldık soluğu.Ekipman kontrolü ve hazırlıktan sonra çıktık yola.Bu sefer eski merayı 1 tur atıp bişey alamayınca yine geçen günkü gibi levreği aramaya koyuldum.Hava saat 6-7 gibi kuzey doğusuydu ,8 e doğru sertleşince balıklarda belirmeye başladı,sahtelere yapışan 2 ispendeğin ardından sonraki turda eşimin oltasına 40cm cıvarı bir levrek takıldı,onu aldık koyduk livara eşim tekrar saldı oltayı, mekanizmayı kapadı hop kamış tekrar eğildi ,onuda aldık koyduk livara ardından benim oltaya takıldı bir levrek daha,150m metre mesafede 3 balık aldık,sonraki tur boş geçti,ardından 2 turda 3 ispendek daha aldık,tam dönüş yoluna geçiyorduk ki benim olta eğildi,kamışın eğilmesinden belli küçük birşey,oltayı sardım bir baktım sinarit palazı :) Onuda ispendeklerden sonra büyüde gel diyerek suya iade ettim :) toplam 8 levrek 1 sinarit palazı yakaladık,5 ispendeği ve 1 sinariti suya iade ettim.İspendekleri salarken telefonu eşime vermiştim çeksin diye ama sanırım dokunmatik telefonun kayıt tuşu basmamış ve kayıt alamamış malesef :( Hepinize keyifli avlar dilerim...

Sinarit palazının özgürlüğüne kavuşması

drasty41

Daimi Üye
Adı
Recep Gölcü
Bereketli olsun Tamer eşinizle birlikte güzel bir av gerçekleştirmişsiniz devamlarını dilerim.

öncü

Aktif Üye
Adı
Ömer ÖNCÜ
Tebrikler bereketli avlarınız daim olsun rastgele

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler Tamer
Güzel bir av olmuş..