Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yönetmelikler..Tebliğler..Yasalar..

şebboy

Üye
Adı
Ahmet Şebboy
Arkadaşlar benim site yöneticilerimize naçizane bir önerim olacak ne zaman yasalarla tebliğ veya yönetmeliklerle ilgili bir işim olsa internetten bilgi araştırdığım zaman güncel olan bilgilerden kat kat fazla, geçerliğini yitirmiş ve bizi yanlış yönlendiren bilgilere ulaşıyorum . Hemen hiçbir site eski bilgileri silmekle uğraşmıyor bu da yanlış anlama ve yönlenmeye sebep oluyor .Biz bunun dışına çıkalım ve sirküler avlanma yasakları,vs gibi bizi ilgilendiren konularda eski bilgi yani geçerliliği kalmamış bilgileri sitemizden silelim ve sitemize bu tür bilgi ekleyen arkadaşlar detaylı tarih ve kaynak belirtsinler(örn.bir arkadaşımız lambuka yasak derken diğeri , serbest senin baktığın eski yönetmelik demesin.)
Kusurumuz varsa affola selamlar.

Ersin

Daimi Üye
Adı
Ersin M.Karaketir
Kan Grubu
A Rh Negatif
Ahmet Bey,

Şuan mevcut tebliğ 3 sefer değişikliğe uğramış olup mevcut tebliğ konumuz içerisine gerekli eklemeleri yaptım.

Denizlerde avlanabilecek türler listesini yeniden oluşturdum ve konu içerisine yerleştirdim.
Diğer değişikliklerde zaten ayrı olarak tebliğin devamında yer almaktadır.

Yeni tebliğ ise 31.08.2011 tarihinde çıkacaktır.

Uyarınız için teşekkür eder, keyifli paylaşımlar dilerim.

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Ahmet Bey,

Şuan mevcut tebliğ 3 sefer değişikliğe uğramış olup mevcut tebliğ konumuz içerisine gerekli eklemeleri yaptım.

Denizlerde avlanabilecek türler listesini yeniden oluşturdum ve konu içerisine yerleştirdim.
Diğer değişikliklerde zaten ayrı olarak tebliğin devamında yer almaktadır.

Yeni tebliğ ise 31.08.2011 tarihinde çıkacaktır.

Uyarınız için teşekkür eder, keyifli paylaşımlar dilerim.
Hızlı yönetim belli oluyor, eline sağlık :)