Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yorum lütfen....daiwa presso ultralight Parçalı kamış

Konu, 'LRF (Light Rock Fishing) Yöntemi İle Balık Avı Teknikleri' kısmında cogito74 tarafından paylaşıldı.

1. cogito74

cogito74 Aktif Üye

Arkadaşlar bir nedenle Kanada'dayım. Lrf Takım'ı memlekette henüz yapmıştık ama kullanma Fırsatı bile bulamamıştık. Burada balık marketi gezerken bir kamış gördümde danışayım istedim..
    Elimdeki halı hazırda hiç kullanmadığım okuma kamışım var ama iki Parça ve böyle çantada Taşı dolaş şeklinde değil madem Lrf telekopik olsun istedim ama burada 4 Parça 0.8 gr-10,5 gr atarlı daiwa ultralight kamış gördüm Taşıma çantalı felan çok iyi göründü Gözüme.. Lrf henüz yapamadığım için Ltd konusunda tecrübeli insanlardan yardım bekliyorum şimdiden Sağolun ve herkese kolay gelsin düşündügüm kamış 6'6" yani 197 cm olan tipini düşünüyorum image.jpg

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Gayet güzel hatta bende alacaktım da sonra vazgeçtim. Siz parçaları birleeştirip bir bakın aksiyona filan ondan sonra kararınız verin.

cogito74 bunu beğendi.
  4. coner

coner Daimi Üye

Güzele benziyor.

cogito74 bunu beğendi.
  5. cogito74

cogito74 Aktif Üye

Tesekkurler bugün gidip bir deneyecegim. En öenmli tercih sebebeim taşıması kolay lrf takımı için küçük bir çanta yaptım bununda kapalı boyu 50 cm dakar sırt çantasında bile taşıyabilirim.. Sağolun yorumlar için