Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yorumlarınız nedir acaba??

Konu, 'Olta Malzemeleri ve Balık Avı Ekipman İncelemeleri' kısmında Coşkun meray tarafından paylaşıldı.

1. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

Taaa bu işlere yeni başladığımda araştırıp etmeden aldığım daha önceleride kırma teşebbüsünde bulunupta kıramadağım (engel oldular) D.a.m marka makinem dualarım sonucu hepten gitti:))spot balıkta daiwa ürünlerde imdirim olduğunu gördüm ve linkte bulunan makineyi beğendim.allahın emri peygamberin kavriyle almayı düşünüyorum.bu makineyi kullanan yada kullanmış olan sevdalılardan iyi yada kötü yorum bekliyorum şimdiden teşekkürler.

DAIWA Crosscast S 5000 Makine 3BB, Surf Olta Makineleri | SpotBalik.com.tr

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. muratbozk

muratbozk Aktif Üye

Av stiliniz nedir bilmiyorum; okuduğum özellik itibarı ile 5 devir ve 108 cm sarımı ile sürekli at çeklerde sizi yoracağını düşünüyorum.

4. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

Yemli dip avlarında kullanmak üzere düşünüyorum.spin için kullanılmaya ağır bir makine olduğunun farkındayım murat bey

5. muratbozk

muratbozk Aktif Üye

Yanlış ifade ettiysem özür dilerim spin olarak kasdetmedim:eek: aslında hep bizim kafa burda rapala avclığına gittiği için o manada söylemiştim esasen. Av stiliniz sorma aslım eğer yemli için kullanacaksanız rahatlıkla işini görecektir. Başka tavsiyelerde gelecektir. Saygılar.