Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yorumlarınız..

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında tuncay-ay tarafından paylaşıldı.

1. tuncay-ay

tuncay-ay Aktif Üye

selam arkadaşlar. balık malzemeleri satan bir mekanda okuma marka makine ararken mağazadan yedek parça / tamir / bakım garantili :

http://www.balikmarketim.com/spro-passion-750-m-6-1-bb-alu-olta-makinesi[

isterse üzerinden otomobil geçsin al gel tamiri bakımı benden dedi. gerçekten samimi de buldum abimizi. ticaret amaçlı boş laf yapacak bi adama pek benzetemedim açıkçası. neyse makınayı aldım. gerçekten kullanımı güzel çekişi yağ gibi (nazar degmesın). hosumada gıttı gorunumude estetık. neyse sonra bıde almışken kamış alayım dedım.

Protackle Sensei Teleskopik Kamış 150gr Atar 300 cm - 16.19 USD + KDV

bana düzgün iş yapıcak bi takım kuralım elımde kalıcak bı sey olmasın dedım
    protackle sensei action kamış aldı geldi dışarı mekanın onune çıktık kamışı olta atar gıbı 1-2 salladı kamış gerçekten cok esnek ve sağlam bir şey benzıyordu yine kamışa garanti olarak hangi koşulda olursa olsun kamış kırılır veya bir şey olursa al gel ya paranı vereyim yada yenı bır kamış dedi ve noktayı koydu. o kadar para çöpe atacak degılız ya arkasında duracak adam lazım bızede ınternet alısverısıne zaten sıcak bakmıyorum aldım 2 sinide. mısınayıda sardırdım toplamda kamışa :50tl makinaya : 150 tl ödedim. kamışı kullanacağım stil genelde yemli olacak bence işime fazlasıyla yarayacak bir ürün. Söz sizde bide sizlerden yorum alayım birazcık :)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Güle güle kullan

4. tuncay-ay

tuncay-ay Aktif Üye

sağol abi. Dün senin tavsiye ettıgın okuma yı çanakkalenın butun balık marketlerınde aradım ama bulamadım at-çek 3000 okuma lar vardır onlarda benım ısıme yaramaz internettende sipariş etmek istemedim en samımı bulduğum balıkçıdan ise yedek parça değişim ve bakım garantili bu makınayı aldım. aksama seftesini yapıcaz nasip olursa :)

5. ugurates82

ugurates82 Yeni Üye

İyi günlerde kullanın

6. gurcansap

gurcansap Daimi Üye

Hayırlı olsun

7. tuncay-ay

tuncay-ay Aktif Üye

eyvallah teşekkürler..