Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yorumlarınıza sunuyorum

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında Coşkun meray tarafından paylaşıldı.

1. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

Merhaba dostlar.Tatil de belkide boğazda avlanma imkanı olduğunda kullanma amaçlı bütçemede uygun iki kamış arasında bilmediğimden muallakta kaldım.Genelde yemli dip avları yaptığımız için izmit körfezinde bu tarz bir kamışa ihtiyaç duymamıştım.Tatil bölgelerinde bizim burada kullandığımız kamışlarda pek işlevsel olmuyor malesef.Kendime bir sörf takım yapıyım dedim.Sizlere sunacağım kamışlar hakkında bilgisel yorumlarınızı bekliyorum.
    SHIMANO SUPER AERO TECHNIUM 425 BX-H 3 PARÇA SURF - İnce Çizgi Amatör Balıkçılık Malzemeleri
    İlk beğendiğim kamış yukarıda linki bulunan.
    SHIMANO VENGEANCE SURF 425BX-I - İnce Çizgi Amatör Balıkçılık Malzemeleri
    İkinciside yukarda linki olan kamış.
    Teleskopik olanlar ile de kıyasladım.Fiyat açısından teleskopik alana kadar 3 parça almayı yeğelerim diye düşünüyorum.Sizlerden öneride gelebilir sitede satışta olan kamışlardan mesela vega potenza gibi:))Gönül ister onu alalım ama benim sörf seti anca o kamışın 2. El satışına denk gelmekte:)
    Alternatif olarakta aşağıda linki olan kamışı düşündüm mesela.senelerdir kullanılan ve kullanıcısını üzmeyen bir kamış olduğunu biliyorum ve sizlerden yorumlarınızı bekliyorum.
    OKUMA SALINA SURF 420 3 PARÇA - İnce Çizgi Amatör Balıkçılık Malzemeleri

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. çamlıbahçedenahmet

çamlıbahçedenahmet Daimi Üye

bunlar arasında salina derim, 2 ci alternatif vengeance

4. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

Bende neden diye sorarım:)))
    Süper aero neden kötü sizce Ahmet bey?salina neden iyi?

5. çamlıbahçedenahmet

kötü iyi anlamında değil kullandığım 2 ürünü biliyorum super aero kullanmadım yorumum yok ona , kullanmadığın ürüne iyi yada kötü zaten diyemem.

6. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

Mutlaka öyle salinanın iyi yönleri neler kullandığınız ürün için yorumlarınız neler?

7. çamlıbahçedenahmet

bir kere fiyatı,yedek parça sıkıntısı olmaması,erimi iyi ,200 gr rahatça atarsınız .

8. KalamA

KalamA Daimi Üye

Coşkun abi merhabalar. Linklerini verdiğiniz kamışlar çok güzel görünüyor, özellikle de Super Aero Technium (adı bile güzel) :) Bu kamışlardan 20-30 gram daha ağır ama Boğaz'da zamanın efsanelerinden bir kamış önerebilirim size. LINEAEFFE PRESTGE 7000 3 PARALI KAMI LINEAEFFE - LINEAEFFE 3 PARA SURF KAMILAR cengizbalikcilik.com.tr Bilemiyorum hala bulunabiliyor mu sıfırı ama bilek gücüme güveniyor isem ve bütçemi zorlayamayacaksam, Boğaz balıkçılığında sanıyorum bu kamıştan vazgeçmezdim (Not: Boğaz balıkçılığı için daha fırınlarca ekmek yemem lazım). Bu kamış için kalas, odun falan diyen ağabeylerimiz de var ama ben de 2 adet var, yemli beklemeli avlarımda kullanıyorum ve çok memnunum. Allah gönlüne göre versin abi...

9. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

Evet fiyat olaran en düşüğü o.Parça konusunda sıkıntı olmamasıda tabi iyi ama uç kısım daha kalın geldi yani beklemeli avda hassasiyet nasıl olur salinada onu düşünüyorum bir yandanda.

10. çamlıbahçedenahmet

beklemeli av için bir şey diyemem o zaman vengeance dahada kalın uçlu gelecektir sana !

11. çamlıbahçedenahmet

sana birde eğer bütcene uygunsa lineaffe furyy caster öneririm mükemmel bir kamış