Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Yuki Neox R8 (4.20m 100-250gr) Çok sıcak fiyatlı

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında skywalter tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. skywalter

skywalter Üye

Aralık başı gibi forumdan satın aldığım bir kamıştır. Fazla yorulmamıştır. Resimler aşağıda en alt parçadaki ucuna doğru hafif vuruk gibi ezik vardır. Aldığımda bu şekildeydi ilerisi için hiçbir şekilde engel teşkil etmemektedir. Orta parçanın dibinin altına parlak bir kaplama var nasıl olduğunu bilmiyorum fotoğraflarını çekerken farkettim, ufak bir parçadan kopma söz konusu gene kullanıma hiçbir şekilde engel teşkil etmemektedir.
    Kargo şartları sorun olduğundan İstanbul içi elden teslim edeceğim.
    Kamışla ilgili bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İstemiş olduğum fiyat 650TL en sondur. Lütfen teklif etmeyiniz.

Yuki Neox R8 Surf Kamış 420 cm 100 - 250 Gr Atarlı 3 Parça Kamış

Yuki Neox R8 Surf Kamışları Yuki Fishing Markasının Üst segment kamışlarındandır. Yuki Markası Surf Casting Turnuvalarında bir çok şampiyonlukları vardır ve kimseye birinciliği bırakmamaktadır.
    Bunun sırrı ise sürekli ARGE yaparak ürünlerini ünlü balıkçılara test ettirerek kullanıcıya uygun kamışlar üretmesinden geliyor. Yuki Neox R8 Kamış yüksek modül karbondan imal edilmiştir.
    Yüzüklerde Low Rider Sea Guides kullanılmıştır. Hafif ve güçlü bir kamış elde edilmiştir. Hibrit ucu ve ergonomik sapı ile hafifliğin bir araya gelmesi ile atışlarda manevra kabiliyeti yükselmiştir. Hafif ve güçlü bir kamış elde edilmiştir.
    İstanbul Boğazınının akıntılı sularında test edilmiş ve çok rahatlık ile kullanıldığı kullanıcılar tarafından onaylanmıştır. Boğazda Lüfer, Palamut ve İstavrit avlarınızı artık zevkle yapabileceksiniz.
    Surf Casting disiplini ile kıyılarımızda rahatlık ile kullanacilirsiniz. Dünya şampiyonlarının kamışlarını artık sizlerde kullanabilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

darknessmania ve mouradshanlee bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. skywalter

skywalter Üye

Güncel

4. skywalter

skywalter Üye

Fiyat 600 TL

5. skywalter

skywalter Üye

güncel

Son düzenleme: 14 Şubat 2016
  6. skywalter

skywalter Üye

güncel

7. Ogiveogi

Ogiveogi Daimi Üye

Mazuru yoksa satma sebebiniz nedir

8. skywalter

skywalter Üye

Kamışta herhangi bir kullanıma engel sorun vs olduğundan değil tamamiyle özel bir sebepten dolayı.

Ogiveogi bunu beğendi.
  9. Daiwa surf

Daiwa surf Üye

emrah bey merhaba.Kamış araştırıp beğendiğim ve almaya karar verdiğim bir ürün.mahsuru yoksa satma sebebinizi öğrenebilirmiyim . belki size uygun değildir sertliği yumuşaklığı vs. vs. yazarsanız sevinirim.

10. skywalter

skywalter Üye

Merhaba,
    Kamış fotoğraflarda gözüktüğü gibi, satışa konulduktan sonra tekrar kullanmadım ve kaldırdım. Herhangi resimlerde gördüğünüz çiziklikler hiçbir şekilde kullanıma engel teşkil etmemektedir. Sertlik yumuşaklık konusunda Salina kullandığım için onla karşılaştırabilirim. Salinaya göre sert ve çok hızlı toplayan kamıştır. İnce olmasından dolayı elime iyi oturdu. Atışım çok uzaklara değildir ancak bu kamış ile gayet iyi noktalara atabiliyorum. Bir kaç kez yemli avda kullandım Hibrid ucu denemek için.. Hibrid uç sayesinde en ufak vuruşları daha kaçırmıyorsunuz. Kamış forumda almıştım Aralık başı gibi, hafta sonları ve sanırım bir iki seferde hafta içi kullandığımı sayarsak toplam 10 av anca görmüştür. Genellikle suyun durumuna göre 155gr 175gr 200gr 215gr kurşunlar kullandım sadece 1 avda 250grm kurşun kullandım oda bir kaç saati geçmez. Kısacası yıpratılmamış bir kamıştır. Herşeyiyle birlitke fotoğraflayıp koymaya çalıştım.

Saygılar

Son düzenleme: 3 Şubat 2016
  11. skywalter

skywalter Üye

Dün akşam bir arkadaş forum dışından almak için bakmaya gelecekti ancak tekrar bilgi vermediği için gelen teklifleri değerlendiriyor olacağım.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.