Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

yuki taylor Q6

trakonya

Üye
Yeni bir surf kamis almak istiyorum geçen bir mağazada gördüm yuki taylor Q6 3 parca inceledim çok guzek bir kamis slim ince ama en üç kısmı yorgan ignesinden biraz kalın bu incelik Beni biraz korkuttu biliyorum belki yedek parça sorunu var ama kamis almaya değer bence de sadece en uc kisim çok ince yanlış bir atış boşluk da patlarmi açıkçası korkum var 100-250 atar li kullanan arkadaşlar önerilerini söylerse sevinirim.

vLnc

Aktif Üye
Adı
Mustafa Y.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba,

Bende de Yuki Q6 Kamış var ve inceliğinden ötürü bende ilk başlarda korkarak atış yapıyordum ama oldukça sağlam kamış.
200-230 gram kurşunu sorunsuz bir şekilde atıyor.
Ucunun ince olmasından ötürü yemli avlarda hassasiyeti üst seviyede. Kurşun arkası rapalada da hiç bir sorun yaşamadan avlanabilirsiniz.

Kesinlikle öneririm.

Selamlar,

trakonya

Üye
Merhaba,

Bende de Yuki Q6 Kamış var ve inceliğinden ötürü bende ilk başlarda korkarak atış yapıyordum ama oldukça sağlam kamış.
200-230 gram kurşunu sorunsuz bir şekilde atıyor.
Ucunun ince olmasından ötürü yemli avlarda hassasiyeti üst seviyede. Kurşun arkası rapalada da hiç bir sorun yaşamadan avlanabilirsiniz.

Kesinlikle öneririm.

Selamlar,

trakonya

Üye
Tsk ederim tavsiyeleriniz için bir sorum daha olacak uc fincani çok küçük ip veya misinanin en ucuna firdondumu yoksa klipsli firdondu kullanıyorsunuz üç parça olduğu için her defasında yeni klipsi bağlıyorsunuz

vLnc

Aktif Üye
Adı
Mustafa Y.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ben surf avlarda genelde klips kullanmıyorum, 3'lü fırdöndü kullanıyorum. Söküp her defasında tekrar bağlıyorum..
Böylece shock'u da belirli bir süre sonra değiştirmiş oluyorsunuz.