Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yunuslar izin verdi, Lüfer'ler livara girdi...

Mustafa Adak

Aktif Üye
Adı
Mustafa ADAK
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Maşallah. Emek veren ve işi bilen kısmetini alıyor.

TekAdam

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Süleyman Vedal Kahramanoğlu
Maşallah. Emek veren ve işi bilen kısmetini alıyor.
Teşekkür ederim Mustafa :)

Emek vermeden bir şeylere sahip olmak kolaycılık olur, bu da benim tarzım hiç değil ki, bir çoğumuzun da olduğunu sanmıyorum ama "armut piş, ağzıma düş" diyenler de yok değil ;)

Sana da kısmet olması ve rast gelmesi dileklerimle, sağlıcakla kal...

Alperen59

Aktif Üye
Adı
tarık deruk
bir av raporu ancak bu kadat olur ellerine sağlık süleyman arkadaşım o gün deniz sana bol yüzünü gösterdi o günden sonra 2 defa patlattılar orayı 3cüde yakalandılar ama neye yarar bir iki balıkla geri dönüyoruz tüm balık sevdam dostlarınada sevgiler

sivriceli

Aktif Üye
çanakkale-Ayvacık ve edremit körfezde kıyıdan ve t
Adı
Ramazan Şayan
Süleyman ekibi tebrik ediyorum,çok güzel zevkle bir av günü geçirmişsiniz,bende raporu roman tadında okuyarak bu ava katılmış oldum,ayrıca tarık ve nejat'a da teşekkür ediyorum,bu mutluluğu bizlerle paylaştığınız için,
avlarınızın devamını diler sevgilerimi sunarım.

TekAdam

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
bir av raporu ancak bu kadat olur ellerine sağlık süleyman arkadaşım o gün deniz sana bol yüzünü gösterdi o günden sonra 2 defa patlattılar orayı 3cüde yakalandılar ama neye yarar bir iki balıkla geri dönüyoruz tüm balık sevdam dostlarınada sevgiler
Öncelikle raporumuzu beğenmene çok sevindim Tarık :)

Ve, bu raporun varolması için gösterdiğin ilgi ve alakaya tekrar çok teşekkür ederim. Sen olmasan bu rapor olmayacaktı ;)

Bu işler her zaman böyle oluyor. Bir mera balık yapmaya görsünler, her türlü riski alarak talan etmedikleri yer kalmıyor, sonuç olarak da bizler üzülüyoruz. Bu başı boşluk ve denetimsizlik ile beraber bir de vergisiz kazanç elde etme uğruna denizlerimizde herşey yapılıyor. Umarım bu işin daha kolay bir yolu bulunur ve önlem alınır. Üzülerek söylüyorum, bu zihniyetle daha uzun yıllar bu olaylara şahitlik edeceğiz.

Tekrar birlikte olta sallamak üzere, sağlıcakla kal Tarık...

TekAdam

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Süleyman ekibi tebrik ediyorum,çok güzel zevkle bir av günü geçirmişsiniz,bende raporu roman tadında okuyarak bu ava katılmış oldum,ayrıca tarık ve nejat'a da teşekkür ediyorum,bu mutluluğu bizlerle paylaştığınız için,
avlarınızın devamını diler sevgilerimi sunarım.
Değerli büyüğüm Ramazan ağabeyim,

Güzel yorumun ile konuma renk kattığın için ben de sana teşekkür ederim. Umarım bir gün seninle de böylesi unutulmayacak bir av güncesini birlikte yaşayabiliriz ;)

Her zaman rast gelmesi dileklerimle, sağlıcakla kal Ramazan ağaey...

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Oh valla süper bir günce keyifle okudum abi ellerine sağlık :) Kahve eşliğinde güzel gidiyor vallahi :) Her daim rastgelsin :)

TekAdam

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Oh valla süper bir günce keyifle okudum abi ellerine sağlık :) Kahve eşliğinde güzel gidiyor vallahi :) Her daim rastgelsin :)
Bu kadar uzun yazınca kimse yazının içinde verdiğim bilginin farkına varamamış Selo'can ;)

Beğenmene sevindim ve teşekkür ederim :)

Sana da her zaman rast gelsin...

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bu kadar uzun yazınca kimse yazının içinde verdiğim bilginin farkına varamamış Selo'can ;)

Beğenmene sevindim ve teşekkür ederim :)

Sana da her zaman rast gelsin...
Abi yazının tamamı benim için bir bilgi kaynağı :) Yem ve Lüfer ilişkisinden bahsediyorsan eğer, balığın yeme daldığı anları sadece çok ama çok şanslı amatörler ve çok daha sık balığa çıkan duayenler yaşayabiliyor, belki bu yüzden vermiş olduğun bilgi hakkında yorum gelmemiş olabilir :)