Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yunuslar izin verdi, Lüfer'ler livara girdi...

TekAdam

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Süleyman Vedal Kahramanoğlu
Tebrikler Süleyman,güzel bir av güncesi,fotolarda manzaralarda muheteşem
Teşekkür ederim Tamer, beğenmene sevindim :)

Bu arada ben balık avlarımda çektiğim fotoğrfaları trofe gibi nitelendiriyorum ve o anı ölümsüzleştiriyorum. Birlikte de yapacağımız bir av güncesinde bol bol fotoğraf çekerim, resimler benim hafızamda sonsuza kadar kalır ve merayı açık etmem, bu konuya ne kadar önem verdiğinin farkındayım ;)

Her zaman rast gelmesi dileklerimle, sağlıcakla kal...

Tamer10

Aktif Üye
Adı
Tamer
Teşekkür ederim Tamer, beğenmene sevindim :)

Bu arada ben balık avlarımda çektiğim fotoğrfaları trofe gibi nitelendiriyorum ve o anı ölümsüzleştiriyorum. Birlikte de yapacağımız bir av güncesinde bol bol fotoğraf çekerim, resimler benim hafızamda sonsuza kadar kalır ve merayı açık etmem, bu konuya ne kadar önem verdiğinin farkındayım ;)

Her zaman rast gelmesi dileklerimle, sağlıcakla kal...
Aralıkta çıkarız kısmetse sırtıya,ve inşallah güzel levrekler kandırırz,sen fotoğraflarsın aynı güzellikte :) şayet kandırırsakta akşamına ağlatmadan yeriz afiyetle :)

Rastgele..

TekAdam

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Aralıkta çıkarız kısmetse sırtıya,ve inşallah güzel levrekler kandırırz,sen fotoğraflarsın aynı güzellikte :) şayet kandırırsakta akşamına ağlatmadan yeriz afiyetle :)

Rastgele..
Hani derler ya, "körün istediği bir göz, yaradan verdi iki göz" diye, aynen bu oldu şimdi ve beni daha da ümitlendirdi daha da sevindirdi Tamer :)

Şimdi gelesim var

balık tutkudur

Aktif Üye
anlatım ve resimlerle bizlere sunduğun av güncen için çok teşekkür ederim abi, güzel ve bereketli bir av olmuş hepinizin emeğine sağlık.. her zaman ras gelsin inşallah..

TekAdam

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
anlatım ve resimlerle bizlere sunduğun av güncen için çok teşekkür ederim abi, güzel ve bereketli bir av olmuş hepinizin emeğine sağlık.. her zaman ras gelsin inşallah..
İyi işler yapacağım diyerek bu yola baş koydum, elimden geleni de yapmaya çalışıyorum. Raporumu ve sunumumu beğenmene sevindim, teşekkür ederim Fatih :)

Sana da her zaman rast gelsin, sağlıcakla kal...

balık tutkudur

Aktif Üye
İyi işler yapacağım diyerek bu yola baş koydum, elimden geleni de yapmaya çalışıyorum. Raporumu ve sunumumu beğenmene sevindim, teşekkür ederim Fatih :)

Sana da her zaman rast gelsin, sağlıcakla kal...
eyvallah, inşallah bir gün beraber ras gelir abi :)

TekAdam

Daimi Üye
Gold Üye
Adı