Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yurtdışından sasuke.

Konu, 'Balık Avında Kullanılan Sahte Yemler' kısmında togay yurtsever tarafından paylaşıldı.

1. togay yurtsever

togay yurtsever Aktif Üye

Sasukenin bazi renklerinden seçim yaparak almak istiyorum.
    Ucuza , bol çeşit ücretsiz kargo gibi cazip yönleri olan site öneriniz varmi acaba?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Spinlevrek

Spinlevrek Aktif Üye

Merhaba Togay,
    Malum videolardan, bu sasuke ve komomo rüzgarına ben de önceden kapılmıştım. Biz gece avcılığı yapmasak öyle videolar çekeceğiz ki. Bizim tanesi 7 liraya gelen (jig head dahil) silikonlarla neler yakaladığımızı görseniz !!! Yine de zevkler tartışılmaz. Sonuçta benim SKODA araban işimi görüyor, ama BMW kullanana niyi aldın denir mi? Pahalı sahtelere bütçe ayırabiliyorsan ima lar güzel sahteler tabi ki. Benim ki sadece bir abi tavsiyesi...

befalcon, sessizdenizci ve sungur bunu beğendi.
  4. sungur

sungur Yeni Üye

merhaba, evet spinlevrek arkadasimiza katiliyorum, tabiki kalite her zaman kalitedir ama yakaladigim baliklara bakiyorum hep ucuz olanlar markasiz olanlar, aliexpress yoluyla aldigim sahteler o kadar güzel aksiyon veriyorki inanin marka ürünleri aratmiyor ve su altinda takilip kalsada icim yanmiyor. ama nitekim bu hobby dede ticari bir rüzgar var üretici ürününü satmak istiyor ve ona görede reklamini yapiyor.

5. sungur

sungur Yeni Üye

togay kardes bu sasuki konusunda en ucuz alacagin yer tr de bir akrabana yada arkadasina aldiracan sana postayla yollayacaklar öbür türlü bulabilecegin amazon var orda da posta parasi 11 euro dan basliyor, daha yeni arkadas benim icin ima sasuki 105 aldi istanbul dan yollacak, en ucuz yollusu bu.kolay gelsin

6. togay yurtsever

Benim en cok yakaladigim balim sasukeyle oldu.
    O yuzden beni gic bos cevirmedigi için seviyorum.
    Sungur bey ben zaten turkiyedeyim yurt didindan alacak yer varmi diye merak ettim.
    Ayrica ebay de kargo ucretsiz bu aralar :)

sungur bunu beğendi.
  7. sungur

sungur Yeni Üye

togay bey pardon o zaman ben yazilardan yurtdisinda oldugunuzu anladim. ama fiyat olarak yine en uygunu türkiye piyasasi ben almanyada yasiyorum son 3 haftadir ima lari arastiriyorum da en uygunu türkiye, birde sorum olacak burda illex marke en cok tutulan marka sahtelerde ama sunu fark ettim mesela ben aliexpress yoluyla cin pazarindan sahteler aldim inanirmisin öyle bir aksiyon veriyorki markalara tas cikartir, ayrica onca sahte icinde bu cin mali sahtlerle ilk turna mi yakaladim, bende sasirdim, ustalardan dinledigim kadariyla marka diyorlar ima cok kalite ( tr den arkadas yolladi bakacaz artik) ama önemli olan aksiyonsa valla ali express dekiler mükemmel. rastgele kardes

8. togay yurtsever

Tesekkur ederim.
    Aliexpresten bende aldim ama daha ilk suyla bulusmalarinda pertleri çıktı. Kulanilmaz hale geldiler. :(

9. sungur

sungur Yeni Üye

togay yurtsever bunu beğendi.
  10. Selim_ist

Selim_ist Aktif Üye

Bu durumda alan ve memnun olanlar daha fazla bilgi versinler lutfen. Mesela satici kim, hangi sahte gibi. Unutmayin cin tr den 5 kat daha buyuk. Herkes tek firmadan almiyor. bilgiyi derinlestirirsek bizdecinden almak isteriz.

11. scorpion26

scorpion26 Daimi Üye

Eğer çakma sasuke arıyorsanız hiç tavsiye etmem. Erimde gerçeğinin yanına bile yaklaşamıyorlar. Bu aralar iyi fiyata maria squashlar bulunabiliyor. Onlardan tavsiye ederim çakma yerine.

togay yurtsever ve 3rdem bunu beğendi.