Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Zıpkın,Saat,Ayakkabı,çanta elbise vs...

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında kartallı tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. kartallı

kartallı Aktif Üye

Arkadaşlar elimdeki kullanmadığım ürünleri satılığa çıkardım.İsteyen ürünleri Kartal da gelip görebilir...

Arkadaşlar apnea rebel 90 lık zıpkın.Daha hiç su yüzü görmedi.Ürün sıfırdır.Üzerinde apnea şişi ve sok lastiği ve ipi mevcuttur.Piyasa fiyatı 235 tl.dir Ben 150 liraya satıyorum.

Çakard dağcı çantası.Yan cepleri ile 50 litre hacime sahip.Bir kere kullandım tatile giderken.Şimdi ise kullanmıyorum.Bu tip çantaların fiyatlarını hepimiz biliyoruz.Ben 60 lira istiyorum.

Arkadaşlar ayakkabıyı bir heves aldım fakat birkez bile giymedim.Puma tazon3 model.43 numara giyiyorum fakat bu ayakkabının modelinden olsa sanırım 45 numara ayağıma tam oldu.Ürün sıfırdır.Piyasa değeri 140 lira civarında ben 75 lira istiyorum.

http://imageshack.us/a/img193/434/elbisealt.jpg

Arkadaşlar elbise bana yurt dışından geldi.O zaman alım ve kargo bana yaklaşık 100 euro fiyata maal oldu.Şimdilerde alınsa yine o fiyata maal olur.Elbise hiç giyilmedi.XL beden olup 1.80cm boy ve 110 kg. a kadar rahat olur.Termal bir kıyafet olup yağmur soğuk geçirmez.Bütün fermuar yerleri ekstra cırt cırtlıdır.Paçalar körüklü ve fermuarlı ve cırt cırtlıdır.Çizmeye göre istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.Şapkası gizli bölmededir.Ben hiç kullanmadım,geldiğigibi duruyor.Fiyatı biraz daha aşağı çekerek 150 lira istiyorum.

Arkadaşlar saar casıo...1 sene kendim kullandım ,daha sonra casıo prg 40 model saat kullanmaya başladım.Çekmecede durmaktan pili bitti.Alan arkadaş ilk defa pildeğişimi yapmış olacak. Bu saatin özellikleri arasında hem analog hem digital olması,dünya saatleri olması,ısı ölçümü,ay durumu , gelgit durumu,otomatik aydınlatma, alarm kronometre ve sonradan benim eklediğim bir pusulasının bulunması.Üç klipsli metal kordon mevcuttur.Fİyat olarak 70 liraya bırakacağım

Arkadaşlar okuma avanger 65 makine.Kullanmadığımdan dolayı 50 liraya satacağım.Makinayı yemli avlarda kullanırdım.Artık şimdilerde kullanmıyorum.Kayakalara koymaktan dolayı makinanın altında boya soyulması oldu fakat herhangi bir kırık yada başka sorun yktur.Kol katlanabilir ahşap tutma yeri mevcuttur.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Ekim 2012
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. serodayi

serodayi Yeni Üye

elbise ye talip olmak istiyorum,ihtiyacım var aslında.yağmur çamur geçiyomu?ben biraz hor kullnırım daynıklımı.birkaç defa altüst buna benzer elbise aldım bir kaç kullanımdan sonra yırtıldı.

4. kartallı

kartallı Aktif Üye

Arkadaşım , elbisede işçilik on numara yapılmış.Yurt dışından getirttim.Termal diye satışa sunulmuştu.Bende bunun haricinde bir takım elbise daha var.Onu kullanıyorum.Bunu hiç giymedim.Körüklü fermuarlı cırtlı yapmışlar açılıp kapanır yerleri.Paçaları ekstra büzülebiliyor.Aynı zamanda üst kısım çok kullanışlı.Su geçirmez.Bir tele çiviye takıp yırtmazsan uzun süre kullanırsın kanısındayım..Bana yakınsan gelip görebilirsin.Benim ihtiyacım olsa inan ki satmam.Bazanın altında durmasın diye satışa sundum.Öbür elbise beni senelerce idare eder.İyi akşamlar.

5. serodayi

serodayi Yeni Üye

yakın olsam bakardım.adanadayım ben.

6. skrillex10

skrillex10 Yeni Üye

ayakkabıya ben talibim....pm yolluyorum..

7. kartallı

kartallı Aktif Üye

Ok. kardeşim.Hayırlısı.

8. kartallı

kartallı Aktif Üye

Arkadaşlar elbise ve saat satıldı.Diğer ilanlar satıştan çekildi.İlan kilitlenebilir.

9. kartallı

kartallı Aktif Üye

Saat , elbise , zıpkın , satılmıştır.Diğer ilanlar satıştan çekilmiştir.Yönetimden ricam ilanın kilitlenmesi yönünde.Saygılar.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.