Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Shimano stella sw ve fı olta makinaları modelleri

Ortalama Üye Değerlendirisi:
5/5,
 • "Oyun Büyük İse Onlarsız Olmaz"

  Bir Dünya Devi Shimano Stella Makinalar Hedef Balıkta...!!!

  Shimano Stella Makinaların SW ve FI Modellerini Sitemizden İnceliye Bilirsiniz. Makinalar Türkiye Shimano Garantisi Altındadır...!!!

  Tüm Teknik Konularda Ücretsiz Destek Vermeye Devam Ediyoruz. Biz Sadece Olta malzemeleri Satmıyoruz ;)

  Doğru Ekipmanlara Ulaşabilmeniz İçin Canlı Destek Veriyoruz.;)

  Herkese Rastgele.. Zirveye Değil Hedefe Odaklanın

  http://www.hedefbalik.com/index.php?do=catalog/results&q=stella

  Shimano Stella 1000 FI Stella 2000 FI Stella 2500 FI Stella 3000 FI Stella 4000 FI Stella 4000 SW Stella 5000 Sw Stella 6000 SW Stella 8000 Stella 10000 Stella 14000 Sw Stella 18000 Sw Stella 20000 Sw Stella 30000 SW Molelleri Hedef Balıkta
 • Shimano Stella Salt Whater ( SW ) serisi son teknoloji ile hassas bir şekilde üretilmiş tartışmasız sınıfının en sağlam makinasıdır. Stella SW kullanıcıya büyyük rahtlık sağlar ve kullanıcıyı yormadan dev balıkları çekmekte kolaylık sağlar. Stella SW su geçirmeme özelliğine sahiptir siz ona bakım yapmayı unutsanız bile o her kullanıldığında kendi kendine bakım yapmaya devam eder. Her kullanımda dahada yenilenen Stella SW dünya üzerindeki bu tarz makinalar arasında en iyisidir diyebiliriz.

  Shimano Stella FI serisi Spinning için üretilmiş olan özel bir seridir. Mümkün olduğunca hafif olan bu makina kalıbından kat kat kuvvetli bir mainadır. Su geçirmez özelliği sayesinde siz bakım yapmasanız bile makinanız uzun yıllar hiç birşey olmadan ilk günkü performansına devam etmektedir.

  http://www.hedefbalik.com/index.php?do=catalog/results&q=stella

User Comments

To view comments, simply sign up and become a member!