Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

fırdöndü

 1. A

  Klipsli Fırdöndü Gerekli Mi?

  Ben spin ile levrek avlamaya çalışıyorum ve ip misinanın ucuna snap bağlayarak kolay değişimi sağlamaya çalışıyorum ancak gördüğüm kadarıyla snape fırdöndü bağlayan insanlar da var. Bağlamam gerekir mi? Maket balık da silikon da kullanıyorum.
 2. Hamdi

  Video OLTAYA FIRDÖNDÜ & KLİPS BAĞLAMA TEKNİĞİ

  Merhaba Arkadaşlar Oğlum yeni kanalında bilgi verici video serisine de başladı. Takip ederek destek verirseniz seviniriz. BU VİDEOMDA SİZLERE HIZLI ŞEKİLDE EN SAĞLAM ATABİLECEĞİNİZ FIRDÖNDÜ-KLİPS DÜĞÜMÜNÜ TARİF ETTİM.. BU DÜĞÜMÜ UZUN ZAMANDIR KULLANIYORUM VE DÜĞÜMDEN YANA BİR KAYIP YAŞAMADIM...
 3. fstheboss

  Klips

  Arkadaşlar merhaba, 10-30g atarlı Spin kamışa duruma göre şamandıralı av yapabileceğim duruma göre de lrf sahte av yapabileceğim kolay bir şekilde çengelli takıp çıkarılabilen bir sistem var mı ya da yapılabilir mi?
 4. Berkay

  Fırdöndüler..

  Kendi ekseni üzerinde, en küçük güce uyarak dönebilen, iki halkadan ibarettir. Fırdöndüler genellikle paslanmayan sarı madenden yapılırlar. Fırdöndünün halkalarından birisine beden, diğerine de olta ipi yani misina bağlanır. Takımı oluşturan elemanların uygun ve usulüne uygun bağlanmaması...