Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

klips

 1. A

  Klipsli Fırdöndü Gerekli Mi?

  Ben spin ile levrek avlamaya çalışıyorum ve ip misinanın ucuna snap bağlayarak kolay değişimi sağlamaya çalışıyorum ancak gördüğüm kadarıyla snape fırdöndü bağlayan insanlar da var. Bağlamam gerekir mi? Maket balık da silikon da kullanıyorum.
 2. Camşişe

  Satılık Satilik Kendo Haryu 125f Sahteler / Jighead / Klips / Powerline Sahteler

  Herkese selamlar, Spin avında severek kullandığım Kendo sahteleri still değişikliği nedeniyle satıyorum. Kendoları gelir gelmez şeffaf kaplama ile kaplayarak kullandım. 4 tanesi yüzdü; o yüzden kaplamalarını soydum ve bu şekilde göndereceğim. Kondisyonları 10 üzerinden 9 dur. 1 tanesi ise...
 3. fstheboss

  Klips

  Arkadaşlar merhaba, 10-30g atarlı Spin kamışa duruma göre şamandıralı av yapabileceğim duruma göre de lrf sahte av yapabileceğim kolay bir şekilde çengelli takıp çıkarılabilen bir sistem var mı ya da yapılabilir mi?
 4. @

  Misina klips düğümünü sağlam atmak?

  Arkadaşlar merhaba, Forumu uzun süredir takip ediyordum ama aranıza yeni katıldım. İp kullansak da klipse fc misina, diğer durumda mono misina bağlıyoruz. Klipse baplantı noktası en zayıf halka oluyor ve biraz zorlandığında kopmanın gerçekleştiği yer oluyor. Ben klipse bağlantıda mukavemeti az...