Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

kofana

 1. coner

  Boğazın Efendisi

  Boğazın prensi,boğazın kralı,boğazın efendisi; Ortadan koybolduğundan beri videolarla avunur olduk. Beğendiğim videoları burdan paylaşmak istiyorum. Katkı sağlayacak arkadaşlarda olacaktır. Hekese teşekkürler.
 2. BaşMinekolos

  Hakanın Köşesi Gemlik Balık Avlarım (once Upon A Time) Ve Güncel Avlarım

  Merhaba Arkadaşlar Gemlik bölgesinde daha önce yapmış olduğum avları toplu bir şekilde paylaşmak istedim. şimdi nerde o eski günler diyorum... Gemlikte iyi av yapmak için tekne şart. kıyıdan şansınız varsa 2-3 kiloluk kırlangıç yakalarsınız. kıyıdan At çek çok verimli denemez son iki...
 3. burakkilic

  Bodrum'a Gidiyoruz

  Merhabalar; Birkaç günlüğüne Bodrum'da tatil yapacağız. Tabi ki balık için hazırlıklarımızı da yaptık. Gelen kofana raporlarından sonra hemen bunları sipariş ettim: Bakalım neler olacak?
 4. alperserttas

  İzmit Körfezi'nde balık var mı?

  Merhaba. İzmit Körfezi'nde bir kaç haftadır at çek ile lüfer, sarıkanat, levrek arıyorum ama sonuçlarım hep sıfır. levrek, lüfer, sarıkanat tutan görülmüş mü hiç acaba. boşa olta sallıyorum sanırım. Kocaeli Körfezinde (Marina, gölcük, kavaklı, değirmendere, sekapark, hereke) ne tür balıklar...