Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

slowjig

 1. M

  Iskenderun Körfezinde JIG ile avlanmak için Hobidaş arıyorum.

  Ben Slow-Pitch-Jigging ögreniyorum/yapıyorum. JIG ile av için kiralık veya beraber çıkabilecegim tekne, Hobidaş arıyorum.
 2. Hamdi

  Daiwa kohga bayrubber slider jig serisi hedef balık'ta..!!

  Merhaba Arkadaşlar; Türkiye'ye İlk kes Hedef Balık olarak bizlerin getirdiği Slow Jig sevenler için olan yemlerini görmenizi tavsiye ederim :) Sitemizden Tüm marka çeşitlerini görebilirsiniz : Slow Jig En uygun Fiyat ve Çeşit Seçeneği İle Hedef Balıkta..
 3. Hamdi

  Japonlar Türkiye'de 5..!!

  Merhaba Arkadaşlar, Japon pazarı ürünleri Hedef Balığa gelmeye devam ediyor. Talepler Doğrultusunda isteklere göre Japon Pazarı ürünleri mağazamıza gelmiştir. Ürünlerimizi sitemizden ve mağazamızdan görebilirsiniz. Rastgele..!! Sitemizden Online Satın Almak için tıklayınız : Japon Pazarı...
 4. Hamdi

  Efsane Slowjig Kamışları Hedef Balıkta..!!

  Merhaba arkadaşlar, Uzun zamandır internette dolaşan kamış videosundan görenlerin olmuş olabilir. Hedef Balık Mağazamıza Getirerek satışa sunduk. Bizi izlemeye devam edin ;) Kamış Modellerini sitemizden görebilirsiniz : TRUSCEND Markalı Ürünler Hedef Balıkta