Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

10 Haziran Turna Avım

Arcan

Aktif Üye
Adı
Arcan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhabalar
10 Haziran C.tesi köyde sahur yaptıktan sonra sabahın ilk ışıklarıyla Zamantı Irmağı'nın kollarında atçek yapmaya başladım. Hem lrf hemde baitcasting takımımla bi hayli balık yakaladım. Turnada lrf kullanmam belki size abes gelebilir ama 1 kg'lık turnayı kıyıya çıkartana kadar verdiğim mücadele ağır bir takımla trofe avlarmışcasına zevk veriyor bana. Birgün ben bu sevda yüzünden bu kamışı kırarım gibi geliyor ama neyse... Aslında avı öğlene doğru bitirecektim ama hem balığın çalışması, hemde havanın serin ve bulutlu olması avımı saat 14:30'a kadar uzatmama sebep oldu. 20 kadar balığı kandırmayı başardım ama aradığım trofeyi bulamadım. Yine de çok zevkli bir av günü geçirdim. Yalnız olduğum için çok fazla fotoğraf ve video çekmeye odaklanmadım ama çektiğim bazı foto ve videoları sizlerle paylaşmak istiyorum.
Not:Balıkların hepsi suya iade edildi.
Hepinize iyi seyirler.

karacicek

Daimi Üye
Adı
Fatih Karaçiçek
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tebrikler Arcan Bey ,
Güzel ve zevkli bir av olmuş , devamını dilerim.

Arcan

Aktif Üye
Adı
Arcan
Kan Grubu
A Rh Pozitif

Hako

Aktif Üye
Adı
Hakan
Güzel av olmuşş, tebrikler :), ben de şu Ramazan bitsin günübirlik Nallıhan'a gidecem inşallah.