Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

12 Mayıs Çarşamba hafta arası kaçamağı

alagadi

Aktif Üye
Adı
Ergun ÖRCÜN
Merhaba dostlar işleri asıp hafta arası bir kaçamak yapayım dedim :) Çeşme Ilıca ya gittim çok sevdiğim bir forum yöneticisi abimin düzenlemiş olduğu tur a katıldım sık sık gidiyorum bu defakini sizlerle paylaşayım istedim :) üçlü beden kullanıyorum genellikle 2+1 hırsızlı VMC 9142 4 numara düz pala nikel iğne kullandım beden ve saçaklarıda aynı misinadan kullandım Yo-Zuri Mirage 0.35 Flourocarbon, makinamda Shimano Aero Technium Mgs XSA 10000, üzerinede 200 metre 0.40 Remixon ip misina sarılı kamış olarak da Silver Star 1.60 bot kamışı kullandım gerisi de tekne sefası eşliğinde yakaldığım balıklar:):) bundan sonraki geçen bölümün sizlere anlatmaktan çok beraberce yaşanmasını temenni ettiğim bir husus olup tüm dostlara iyi günler dilerim:):)

Çeşme Gerence koyundan gün doğumu;

en güzel mavi :)

ILICA

ben :):)

vee balıklar :):)

resimleri 3000x4000 ebadında çekmişim :)ancak bu dört fotoğrafı düzenleyebildim herkese selamlar saygılar . . . :):):)

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler
Güzel bir kaçamak olmuş

C.POLAT

Daimi Üye
Adı
Cem POLAT
Tebrikler güzel bir gün geçirmişsiniz,günbatımını da çok güzel yakalamışsınız

Owti

Aktif Üye
Adı
emre özmeriç
Kan Grubu
B Rh Negatif
tebrikler guzel bir av olmus

DrEjO

Aktif Üye
Adı
Tamer
Tebrikler, kaçamağınız biz çalışanlar için güzel bir soluk alma oldu, devamını dilerim.

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Sevgili Ergun tebrikler,güzel av olmuş...balıklar cam gibi maşallah :)

bu arada resimler harika çıkmış,özellikle ilk iki,gündüz ve gün batımı renklerini tamamıyle saat'ine göre doğa uygun renge bürünmüş :)

taci

Üye
Adı
Taci Tırnaklı
Tebrikler o keyfi yaşamak bile önemli bide balıklarla süsleyince tadından yenmez valla.
Geçen haftasonu bizde mercan boğazındaydık oldukça iyi geçti bir önceki hafta kötüydü çünkü deprem olmuş egedenizinde buda bişekilde etkiliyor avı...

Bahadır Sarıca

Daimi Üye
Adı
Bahadır Sarıca
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ergun harika keyifli bir gün geçirmissin. Güzel hafta arası kamağı olmuş.
Denizde çarşaf gibiymiş;)Pembelere ise diyecek yok.:) Bereketli ve afiyet olsun.Rastgele.
Selamlarımla...