Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

13 ocak 2021 balık avım

Adı
hakan
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
shimano vengeance 210cm 3-15
daiwa fuego lt 1000d
caperlan tx8 0.08mm
lider kullanmadım.

levrek diye diye.. levrek neyse de, yazılıyı nasıl yakaladığımı ben de bilmiyorum. yazılı olduğunu bile bilmiyordum. uskumru sanıp alıkoydum. sonra sercan hocama fotoğrafı gönderince yazılı olduğunu söyledi. levrek levrek diye kendimi parçalıyordum ama bu balığın aksiyonunu bambaşka sevdim.
bir sahtem de sürekli kafa atan ve bayağı güçlü bir balığın ağzında gitti. muhtemelen ipi kesti çünkü balığı bayağı bir sürükledim.

her şeye rağmen şunu öğrendim; çoğunlukla tekne ile en olmadı kıyıdan uzak atış ile yakalanan balığı kıyıdan olmadık bir sahte ile aldım. ne kadar bilirsen bil,

BALIK İŞİ KISMET İŞİ!

Ekli dosyalar

Levreko

Daimi Üye
Adı
FATİH
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Tebrikler güzel balıklar, levreğin aksiyonu fazla olmaz çabuk salar kendini ama her yakaladığında insanı mutlu eden güzel bir balıktır

Adı
hakan
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Tebrikler güzel balıklar, levreğin aksiyonu fazla olmaz çabuk salar kendini ama her yakaladığında insanı mutlu eden güzel bir balıktır
levreği kandırmak zor. ara, merayı bul, uğraş, didin.. kandırdığında da mutlu oluyorsun. ama aksiyonu çok güzeldi yazılının. kalamayı nasıl alıyordu.. keşke diyorum aksiyon kameram olsaydı. acayip zevkli bir andı benim için. balık tutmanın gerçekten ne demek olduğunu anlamış oldum.

hari76

Daimi Üye
Adı
Hamdi
Kan Grubu
A Rh Pozitif
shimano vengeance 210cm 3-15
daiwa fuego lt 1000d
caperlan tx8 0.08mm
lider kullanmadım.

levrek diye diye.. levrek neyse de, yazılıyı nasıl yakaladığımı ben de bilmiyorum. yazılı olduğunu bile bilmiyordum. uskumru sanıp alıkoydum. sonra sercan hocama fotoğrafı gönderince yazılı olduğunu söyledi. levrek levrek diye kendimi parçalıyordum ama bu balığın aksiyonunu bambaşka sevdim.
bir sahtem de sürekli kafa atan ve bayağı güçlü bir balığın ağzında gitti. muhtemelen ipi kesti çünkü balığı bayağı bir sürükledim.

her şeye rağmen şunu öğrendim; çoğunlukla tekne ile en olmadı kıyıdan uzak atış ile yakalanan balığı kıyıdan olmadık bir sahte ile aldım. ne kadar bilirsen bil,

BALIK İŞİ KISMET İŞİ!
Hadi gözün aydın Hakan , sonunda şeytanın bacağını kırdın güzel balıklar kandırmışsın.