Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

16 liraya Sbs BP500SC Bluetooh Kulaklık(Hizlial)

lost_zombie

Daimi Üye
Adı
Nejat BİLECEN
Kan Grubu
A Rh Negatif
Kapıda ödeme seçenegi yok olsaydı 2 adet alacaktım. kısmet değilmiş

TEKNOTURK

Daimi Üye
Madem sistem dostu, kart düşmanısın, havale yapabilirsin o zaman Nejat Abi, kartla da alakan olmaz hem. :)

Taner

Yeni Üye
Adı
Taner maner
Benim gibi limiti düşük bir kart alıp sadece net alıverişleri için kullanmanızı tavsiye ederim,
sadece cabelas için aktive ettirmiştir
limit 300 tl :)

lost_zombie

Daimi Üye
Adı
Nejat BİLECEN
Kan Grubu
A Rh Negatif
Madem sistem dostu, kart düşmanısın, havale yapabilirsin o zaman Nejat Abi, kartla da alakan olmaz hem. :)
Sistem dostu derken ben benim dısımdaki tüm sistemlere muhalifim arada güneş sistemini bile sorguladığım olur:)

Havale demek vakit kaybı demek işgücü eksilmesi demek oldu olucak sen ikitane al kargoyla yolla bende kargoyla ödemesini yapayım sana:)

Bu aralar çok bezmiş hatta bezgin bekire rakibim mevsimsel olarak....

TEKNOTURK

Daimi Üye
Biryerden başlaman lazım Nejat Abi, yoksa hep geri kalırsın ara sıra denk gelecek ve sana lazım olan fırsatlardan. Havaleye de üşeniyorsan, pazara, markete gidip alışveriş de yapmıyorsundur sen :)
Bir de şu var bu tarz sorun çıkarabilecek, garantisi v.b. satış sonrası hizmeti olan ürünlerde, kendi ailem hariç, kimse için sipariş vermem. Çünkü, arızalansa, iadesi olsa, değişimi, tamiri v.b. durumlar için benim uğraşmam gerek. Bu şekilde 3-5 kere aldığıma, alacağıma pişman eden arkadaşlarım oldu, o vakitten beri de prensip olarak yardımcı olamıyorum bu konuda :) Şahsi bir olay değil, anlayışla karşılayacağını düşünüyorum ;)