Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

2 Zamanlı Motoru Olan 2. El Tekne Alımı Için Yardım

berk_

Üye
Adı
berk ozenir
Merhaba arkadaşlar almayı düşündüğüm tekne liman kayıtlı 3.90 boyunda 4 hp 2 zamanlı suzuki dıştan takma motora sahip ilk teknem olacağı için bu konudaki bilgim yetersiz artık sadece 4 zamanlı motorlara ruhsat verildiğini biliyorum fakat benim alacağım tekne üzerinde ruhsata işle 2 zamanlı motor olması liman başkanlığındaki devir sırasında problem yaratır mı ?

berk_

Üye
Adı
berk ozenir
Peki ben ruhsat sahibinin vereceği vekaletname ile satışı tek başıma gerçekleştirebilir miyim?

berk_

Üye
Adı
berk ozenir
İlginiz için çok teşekkür ederim Erol bey içimi rahatlattınız. Alım satım işleminde yanıma neler almalıyım ve teknenin fiziki olarak orada olmasına gerek yok öyle değil mi ?

Erol 61

Daimi Üye
Adı
EROL
Kan Grubu
B Rh Pozitif
İlginiz için çok teşekkür ederim Erol bey içimi rahatlattınız. Alım satım işleminde yanıma neler almalıyım ve teknenin fiziki olarak orada olmasına gerek yok öyle değil mi ?
Yanınızda ikinizinde kimliği olsun 2 adette foto bazı yerlerde istiyorlar bazı yerde istemiyorlar isterseniz yanınıza alın dursun tabiki tekne yanınızda olmayacak :)

berk_

Üye
Adı
berk ozenir
Kayigi aldim bilgilendirmeleriniz icin cok tesekkur ederim. Henuz ruhsati uzerime gecirmedim hic vize yapilmamis sanirim 5 yilda bir yapilmasi gerekiyor 2011 yilinda alinmis ve oylece duruyor ruhsat satista sorun cikmaz umarim

Erol 61

Daimi Üye
Adı
EROL
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Kayigi aldim bilgilendirmeleriniz icin cok tesekkur ederim. Henuz ruhsati uzerime gecirmedim hic vize yapilmamis sanirim 5 yilda bir yapilmasi gerekiyor 2011 yilinda alinmis ve oylece duruyor ruhsat satista sorun cikmaz umarim
3’90 vize filan yok al ölenekadar hiçbir para ödeme o işte başka bi filim olmasın

berk_

Üye
Adı
berk ozenir
Arastirdigim kadariyla harc yok ama 5yilda bir ruhsat yenilenmeli diyorlar vizeden kastim o birde ruhsatta ilk vizenin tarihi yazilmis 2011 yilinda 2012 icin 45BB99F9-A740-48A5-BB8F-AE884FF1FD01.jpeg