Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

2014 Erken Rezervasyon

Melih

Daimi Üye
Katılım
2 Nis 2013
Mesajlar
592
Tepkime puanı
17
Puanları
18
Yaş
36
Adı
Melih
Sevgili forum üyeleri ,
Balık sevdam üyeleri için uygulayacağımız erken rezervasyon kampanyasından sizlere bahsetmek isterim.

ERKEN REZERVASYON NEDİR?
Misafirlerimizin yazın yapacağı tatil rezervasyonlarını indirimli ve kolay ödeme koşullarıyla yaptırdığı dönem ‘’ erken rezervasyon ’’ olarak adlandırılmaktadır.
Tüm dünya ülkelerinde yıllardır ekonomik tatil yapma şansı olarak değerlendirilen bu indirimli tatil kampanyaları, 2006’dan bu yana Türkiye’de her sene daha da yaygınlaşarak devam etmektedir.

Erken Rezervasyon İndirimleri
Türkiye deki tesislerin birçoğunda dinamik fiyatlandırma uygulamaktadır yani otellerin doluluk oranları arttıkça fiyatları da artabilmektedir. Erken rezervasyonlar tesislerin sabit dönemsel fiyatlar üzerinden uygulanan erken rezervasyon indirimleri sayesinde misafirlerimizin tesisin normal fiyatlarından daha uyguna konaklamasını sağlar. Erken rezervasyon indirim oranları tesisler arası tamamen değişkenlik gösterebilir.

Toplamda 6 dönem olan erken rezervasyon süreci her dönemin bitiminde tesislerin indirim oranları belli oranlarda düşüşe uğrar yani her erken rezervasyon döneminden sonra misafirin yaptıracağı rezervasyon bir önceki döneme göre hem daha pahalı olacak hem de oluşabilecek tesis doluluklarından dolayı misafir istediği tesise istediği zaman gidememe ihtimaliyle karşı karşıya kalacaktır .

Yaz tatiliniz için düşündüğünüz ve gitmek istediğiniz birçok tesisin bu kampanya içinde olduğunu düşünürsek, bilinçli her misafirin yaz tatili rezervasyonu için katılması gereken bir kampanya dönemidir.
Sonuç olarak; planlı bir tatilciyseniz, erken rezervasyon döneminde rezervasyon yaptırmanız sizin için çok karlı olacak ve ‘’yüksek sezon’’ da maddi, manevi hiçbir kaybınız olmadan rezervasyonunuzu erkenden yapmanın rahatlığıyla sadece size tatilinizi beklemek kalacaktır.

ERKEN REZERVASYON 2014
Touristica yaz fırsatları ve 2014 erken rezervasyon otelleri kapsamında %50’ye varan indirimlerle her bütçeye uygun kaliteli hizmet anlayışına devam ediyor. Erken rezervasyon döneminde yaptıracağınız rezervasyonlar sayesinde tüm yurtiçi tatil programlarınızda %50’ye varan indirimler, peşin fiyatına 12 taksit ödeme koşulları, ayrıca istemiş olduğunuz tesis ya da tercih ettiğiniz ulaşım seçeneğinizin doluluk vb. gibi olumsuz koşullarından etkilenmeden yaptırabilirsiniz.

2014 Erken Rezervasyon dönemi boyunca fiyat avantajları sayesinde tatilinizi bütçenize uygun bir şekilde yapabilirsiniz. 2014 Erken Rezervasyon otelleri ile tatil rezervasyonunuzu şimdiden yaptırın ayrıcalıkları kaçırmayın! Erken rezervasyon dönemindeki en önemli avantajlardan bir tanesi de yaptıracağınız erken rezervasyon sigortasıdır. Sigorta sayesinde rezervasyonunuzu 72 saat kalana kadar iptal hakkınız mevcuttur.

ERKEN REZERVASYON FIRSATLARI
Ege ve Akdeniz bölgesinde ki en güzel otellerde yerinizi “2014 Erken Rezervasyon” fırsatlarını kullanarak yaptırmanızın yanı sıra, “Erken Rezervasyon Sigortası” sayesinde de satın almış olduğunuz tatili %100 para iadesi ile iptal edin. Tatil hakkında her şey “touristica” ‘da. Erken Rezervasyon döneminde yaptırdığınız 4 gece ve üzeri tüm yurtiçi erken rezervasyonlarınız için geçerli olan erken rezervasyon sigortası rezervasyonunuzun toplam tutarıyla doğru orantılı olarak ücretlendirme yapılır ve bu sigorta hizmeti sayesinde tatilinizi koşulsuz şartsız ERGO sigorta güvencesiyle son 72 saate kadar iptal edebilir ve ödediğiniz tutarın %100’ünü geri alabilirsiniz. Bu sayede aylar öncesinden yaptıracağınız rezervasyonunuzun gidememe ihtimalinize karşılık oluşabilecek zararların tedirginliğini üstünden atmış olacaksınız. Erken rezervasyon sigortanız sadece konaklamanız için geçerli olan sigorta ürünüdür

SIKÇA SORULAN SORULAR

Erken Rezervasyon Nedir?
Erken rezervasyon misafirlerin ‘’yüksek sezon’’ diye tabir edilen yaz dönemindeki rezervasyonlarını indirimli fiyatlar ve kolay ödeme koşullarıyla yaptırdığı rezervasyon dönemleridir.

Erken Rezervasyonun Son Günü Nedir? Rezervasyonumu Ne Zaman Yaptırmalıyım?
Erken Rezervasyon dönemi 2014 yılında toplamda 6 dönemi kapsayan ve her geçen dönemde tesislerin indirim oranlarının azalacağı bir dönemdir ve her dönem için belirlenen erken rezervasyonun son günü vardır. Bu yüzden rezervasyonunuzu ne kadar çok erken yapabilirseniz, tatiliniz o kadar ekonomik olur.

Erken Rezervasyonda Yaptırdığım Fiyat Sonradan Daha Düşerse?
Genellikle böyle bir problemlerle karşılaşmasak da, tesislerden kaynaklı fiyat düşüşü durumunda Touristica olarak eski rezervasyonunuzla güncel fiyatlar arasındaki kaybınızı size iade ediyoruz.

Erken Rezervasyonda yaptırdığım tatile ya çeşitli sebeplerden gidemezsem?
Erken rezervasyon döneminde yaptıracağınız erken rezervasyon sigortası sayesinde rezervasyon iptal hakkınız bulunmaktadır.

Erken Rezervasyon Sigortası Nedir?
4 gece ve üzeri tüm konaklamalarınızda son 72 saate kadar rezervasyonunuz koşulsuz, şartsız bir şekilde ödediğiniz tutarın tamamı iade eden ve tatilinizi güvence altına alan sigortadır. Erken Rezervasyon Sigortası Neler İçin Geçerlidir? Yurtiçi erken rezervasyon tesislerinde geçerli olan bu sigorta uçak bileti, transfer ücreti ve yurtdışı turlar için geçerli değildir.