Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

2021'e Umutla Bakıp 2020'ye Fotoğraflar İle Veda Ediyoruz

omertbk34

Aktif Üye
Kan Grubu
O Rh Negatif
Hem forumda hem meralarda edindiğimiz dostlukların, tutulan balıkların keyfinin, boş döndüğümüz avlarda edindiğimiz tecrübelerin yanımıza kar kaldığı koca bir yılın daha sonuna geldik. Pandemi ve yasaklar canımızı sıksa da geçen sene yaptığımız gibi bu yılda güzel anılar olarak kaydettiğimiz fotoğrafları paylaşalım istedim.
Daha sağlıklı, bereketli, huzurlu güzel yıllara inşallah.

Ben avlanmaktan büyük keyif aldığım İstanbul boğazı ve boğazın en kıymetlisi lüfer ailesinden bir fotoğraflar ile açılışı yapıyorum.

IMG_20201228_192350.jpg
IMG_20201202_190214.jpg

FARUKSEZER

Daimi Üye
Adı
FARUK SEZER
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hem forumda hem meralarda edindiğimiz dostlukların, tutulan balıkların keyfinin, boş döndüğümüz avlarda edindiğimiz tecrübelerin yanımıza kar kaldığı koca bir yılın daha sonuna geldik. Pandemi ve yasaklar canımızı sıksa da geçen sene yaptığımız gibi bu yılda güzel anılar olarak kaydettiğimiz fotoğrafları paylaşalım istedim.
Daha sağlıklı, bereketli, huzurlu güzel yıllara inşallah.

Ben avlanmaktan büyük keyif aldığım İstanbul boğazı ve boğazın en kıymetlisi lüfer ailesinden bir fotoğraflar ile açılışı yapıyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 112267
Ekli dosyayı görüntüle 112268
maşallah. devamı da böyle olur umarım

FARUKSEZER

Daimi Üye
Adı
FARUK SEZER
Kan Grubu
A Rh Pozitif
güzel veda olmuş Şeref abi. 2021 bereketli geçsin işallah

omertbk34

Aktif Üye
Kan Grubu
O Rh Negatif
Ben de böyle veda ettim 2020’ye

Afiyet olsun abi. Yeni yılda keyif dolu raporlarını görmeye devam ederiz inşallah

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi