Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

22.06.2019 Shore Jig Akya Avımız

batuhan111

Daimi Üye
Adı
metin
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Tebrikler .Bu fotolardan tablo bile yapılır :):)

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif
BEnde diyorum İnan bu balıkları tutmadan önce ne içiyor. Redbull muş :koptum: Tebrikler inan. Bizde geçen sene Nescafe pressi keşfettik. Akşam içince deli öpmüş gibi sabaha kadar gözler fal taşı gibi kalıyor. AMa hava aydınlandıktan sonra acısı çıkıyor :koptum:

ilhany

Aktif Üye
Adı
İLHAN
Kan Grubu
O Rh Negatif
BEnde diyorum İnan bu balıkları tutmadan önce ne içiyor. Redbull muş :koptum: Tebrikler inan. Bizde geçen sene Nescafe pressi keşfettik. Akşam içince deli öpmüş gibi sabaha kadar gözler fal taşı gibi kalıyor. AMa hava aydınlandıktan sonra acısı çıkıyor :koptum:
Ben de diyorum ki bu adamlar bu balıkları nasıl yakalıyorlar. Demek ki keramet içeceklerdeymiş :koptum::koptum::koptum::koptum:. Bundan sonra ben de yakalarım ... Hatta ikisini karıştırır 300 kiloluk orkinos bile yakalarım :koptum::koptum:

MOVISTAR

Üye
Adı
Berk
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tebrik ederim İnan abi çok güzel bir av olmuş afiyet olsun

inan01

Daimi Üye
Tebrikler .Bu fotolardan tablo bile yapılır :):)
Teşekkürler abim :D

Yalnız o içecekleri av dönüşü içtik abim :koptum::koptum: Teşekkürler :D

Teşekkürler :)

Ben de diyorum ki bu adamlar bu balıkları nasıl yakalıyorlar. Demek ki keramet içeceklerdeymiş :koptum::koptum::koptum::koptum:. Bundan sonra ben de yakalarım ... Hatta ikisini karıştırır 300 kiloluk orkinos bile yakalarım :koptum::koptum:
Diil diill :koptum::koptum:

Tebrik ederim İnan abi çok güzel bir av olmuş afiyet olsun
Teşekkürler kardeşim :) Hadi artık senden de bi rapor bekliyorum :harika:

MOVISTAR

Üye
Adı
Berk
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Teşekkürler abim :D

Yalnız o içecekleri av dönüşü içtik abim :koptum::koptum: Teşekkürler :D

Teşekkürler :)

Diil diill :koptum::koptum:

Teşekkürler kardeşim :) Hadi artık senden de bi rapor bekliyorum :harika:

Gidemedim bu ara balığa ama pes etmeden denemeye devam edeceğim Av raporu vereceğim günü iple çekiyorum :D