Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

23/24 Mart 2019 Alanya Spinavı

ufukengin

Yeni Üye
Selamlar hocam. Görseldeki yer Türkler plajı mı?
Eftalia Otelin karşısına denk gelen yerleri otel kapatmış yassak tabelası asmışlar.
Neye göre kime göre yasak onuda anlamış değilim, güvenlik görevlileriyle de konuştum o dalga kıranlara geçişin yasak olduğunu otele ait olduğunu söylediler.
Kıyı Kanununun 5. ve 6. maddesine aykırı bir durum benim anladığım kadarıyla, halkın kullanıma kapatmış bu oteller oraları. Çok saçma... Büyük bi heves ile olta takımı topluyoruz, Ankaradan buralara geliyoruz böyle bi yassak durumuyla karşılaşıyoruz. Yeni başladım tüm hevesim kırıldı. Plajın bikaç km uzağında bir kaç atçek denemesi yaptım nasipte bişey yokmuş döndüm geri eve.

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

melanur

Daimi Üye
Adı
Hüseyin Soy
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Selam malesef yaz döneminde öyle oluyor plajda bile avlatmıyorlar heralde Kasım gibi otel kapanır ozaman müsade ederler heralde konaklı mirador otelin ordada bi dalga kıran var marinada var Haydarpaşa otelin dalga kıranı var birde okurcalarda karaburun var şansınızı birde orlarda deneyin
Eğer Alanya da iseniz burdanarkadaşları takip edebilirsiniz
alanya sportif olta balıkçıları
Facebook

ufukengin

Yeni Üye
Selam malesef yaz döneminde öyle oluyor plajda bile avlatmıyorlar heralde Kasım gibi otel kapanır ozaman müsade ederler heralde konaklı mirador otelin ordada bi dalga kıran var marinada var Haydarpaşa otelin dalga kıranı var birde okurcalarda karaburun var şansınızı birde orlarda deneyin
Eğer Alanya da iseniz burdanarkadaşları takip edebilirsiniz
alanya sportif olta balıkçıları
Facebook
Bugün komşumuz sırt üstü yüzerken mendireğe yaklaşmış farkında olmadan, 3-4 yerine zokalar saplanmış misinalar dolanmış, parmağı bacağı sarılı geldi yaşlı amca, anlattı böyle böyle oldu diye baya canı yanmış kan dökmüş. Benle ilgisi yok atçek yaptığım yer plajdan uzak, yüzen kimse olmuyor, sahte balık kullanıyorum. (çayın denize döküldüğü yer) fakat komşumuz durumu anlatınca, bazı düşüncesiz kişilerin sorumsuzluğu yüzünden kendinimi suçlu hissettim. Şimdi bu otellerin yaptığı uygulamayı gerçekten anlıyorum. Türkler plajında demir kapılı bariyerle kapalı mendireğin dibinde insanların denize girdiği yerde oluyor bu olay, orada sürekli şamandıralı takımla olta atan yaşlı bi amca var, muhtemelen kayalara takıldığı için kestiği iğneli misinalar olayın faili, üzücü bi durum. Kargı çayının kıyısı ve orada ki mendireklerde de çok misina artığı var, çöpe atmak bukadar mı zor anlamadım. Ben olta attığımda da misina dolandığı oldu kopardım sardım attım çantama 5 dk bile sürmedi. Bir hafta daha burdayım balık tutamadığıma mı üzüleyim, insanı olta atmaktan soğutan bu duruma mı bilemedim... Huzur ararken dert sahibi olduk. :)

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi