Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

28 Nisan 2019 Güllük Balık Avımızdan Kareler.

MrZafer

Üye
Adı
Zafer GÜLŞEN
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ramazan ayı öncesi yine aynı grup arkadaşlarımızla GÜLLÜK BODRUM a ava gittik. Ne hikmettir yine çupra yok. 1 tane takoz çupra alabildim.. Ama kopez kolyos ıspara istemediğiniz kadar. Kollarımız ağrıdı tutmaktan kopezleri.. Boyları güzel porsyonluk 300-500 gr arası..Arada küçük ısparoz lar var taibikide arkadaşlarda. Videolarımı sizlerle paylaşmak istedim. Gelemeyen arkadaşlarımıza nispet için video çektim sizlerlede paylaştım. Hepinize rastgele değerli arkadaşlarım.

capture1.jpg

capture2.jpg

capture4.jpg

capture5.jpg

Mektupla

Daimi Üye
Ramazan ayı öncesi yine aynı grup arkadaşlarımızla GÜLLÜK BODRUM a ava gittik. Ne hikmettir yine çupra yok. 1 tane takoz çupra alabildim.. Ama kopez kolyos ıspara istemediğiniz kadar. Kollarımız ağrıdı tutmaktan kopezleri.. Boyları güzel porsyonluk 300-500 gr arası..Arada küçük ısparoz lar var taibikide arkadaşlarda. Videolarımı sizlerle paylaşmak istedim. Gelemeyen arkadaşlarımıza nispet için video çektim sizlerlede paylaştım. Hepinize rastgele değerli arkadaşlarım.

Ekli dosyayı görüntüle 91479
Ekli dosyayı görüntüle 91480
Ekli dosyayı görüntüle 91481
Ekli dosyayı görüntüle 91482
Maaşallah...

Adı
Özkan KILIÇARSLAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tebrikler Zafer Abi, kolyozları özledim valla. Ağustos döneminde kiyikislacik tarafında bulabilir miyim acaba, bilgin var mıdır?

jupiter

Üye
Adı
MESUT BULUT
Kan Grubu
A Rh Pozitif
ispari için ideal igne boyu nedir

MrZafer

Üye
Adı
Zafer GÜLŞEN
Kan Grubu
A Rh Pozitif
ispari için ideal igne boyu nedir
SmartSelect_20190429-143310_Gallery.jpg

Ben bu iğneyi levrek, kopez, gibi balıklar için kullanıyorum.. Aynı zamanda avımızda gelen ispari ler hep bu iğnelere takılarak geldi. Yanii şunu demek istiyorum özellikle ispari için kullanmadım ama hep bunlara takılıp geldiler.. ve hiç biride kaçamadı iğneden. Bu iğne ile 3.5 kg lık kefali çektim bilgin olsun.. yeterki bedenin sağlam ve floro karbon olsun..

jupiter

Üye
Adı
MESUT BULUT
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ekli dosyayı görüntüle 91484

Ben bu iğneyi levrek, kopez, gibi balıklar için kullanıyorum.. Aynı zamanda avımızda gelen ispari ler hep bu iğnelere takılarak geldi. Yanii şunu demek istiyorum özellikle ispari için kullanmadım ama hep bunlara takılıp geldiler.. ve hiç biride kaçamadı iğneden. Bu iğne ile 3.5 kg lık kefali çektim bilgin olsun.. yeterki bedenin sağlam ve floro karbon olsun..
tesekkur ettim.yem olarak ne kullanıyorsunuz

Hkapan

Aktif Üye
Adı
Hüseyin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tebrikler güzel av olmuş. Haziran başi ve ağustos başı karaincir tarafında olacagim. Geçen sene haziran durgun ağustos az da olsa hareketli geçmişti. O taraflar için tavsiyeniz nedir acaba? Jig ve rapala ağırlıklı lrf ve spin kullaniyorum.