Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

29 ağustos-3eylül olimpos

Uuffkk

Yeni Üye
Adı
Ufuk ALKAN
MERHABA ARKADAŞLAR 29 ağustos 3 eylül arası antalya olimposta olacağım kıyıdan nereden hangi balıkları hangi yem hemgi takımlarla tutabilirim bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler

kiniklar

Aktif Üye
Adı
sinan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
kimse denememiş eralde o taraflarda :) antalya bodrum v.b yerlerde bnde merak ediyorum

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
MERHABA ARKADAŞLAR 29 ağustos 3 eylül arası antalya olimposta olacağım kıyıdan nereden hangi balıkları hangi yem hemgi takımlarla tutabilirim bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler
Adrasandan yeni geldim, iki gün 26 saat tekne ile av yaptık. Balıklar hep küçüktü ama biz sırtı ile av yaptık. Kıyıdan derenin aktığı yerde deneyebilirsin. Artık gerisi kısmet :)

kiniklar

Aktif Üye
Adı
sinan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
abi seni takip ediyorum balık avı ile ilgili bir belgesel hazırlasan yok satar teşşekür ederiz verdiğin bilgi için bende boduruma gideceğim dediğin gibi bir mera bulursam deneyeceğim saygılar iyi günler dilerim...

Uuffkk

Yeni Üye
Adı
Ufuk ALKAN
teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için peki kullanmam gereken yemler hakkında bilginiz var mı ?

Beyefendi

Daimi Üye
Adı
ALİBABA TROFER
Adrasandan yeni geldim, iki gün 26 saat tekne ile av yaptık. Balıklar hep küçüktü ama biz sırtı ile av yaptık. Kıyıdan derenin aktığı yerde deneyebilirsin. Artık gerisi kısmet :)
Abi kac tane akys yada grida denk geldi ayrica 5 adalara gittinmi ? Sulu ada aciklarindami sirti cektin pirasaliya gittinmi ...ah adrasan ah

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Abi kac tane akys yada grida denk geldi ayrica 5 adalara gittinmi ? Sulu ada aciklarindami sirti cektin pirasaliya gittinmi ...ah adrasan ah
Her yerine gittik. Çok güzel doğası tabiki.. Ancak balıklar daha irileşmemiş en büyük 2-3 kg cvarı geldi sahteme çift çift atlayan oldu. Geri saldık tabiki. Ama çok büyük orkinoslar gördük onada hazır değildik sahtemi aldı gitti :)