Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

5.2 kilo çekerli klips mi? 11 kilo çeker misina ucunda solid daire mi?

Geblooooo

Yeni Üye
Adı
Emin
Şok misinamın ucuna Fujin 5.2kg çekerli klips mi bağlamalıyım yoksa şok misinamın ucuna direk solid daire bağlayıp mı kullanayım. 2-12 atarlı karmışım ile 5-10 gram arası sahte yemler kullanacağım. Klips çıkar tak için tabiki daha iyi ama beni biraz endişelendirdi. Klipsi patlatabilecek balıkların vurma ihtimali nedir? Sahtelerimi ilk günden kaybetmek istemem.

Apathetic

Daimi Üye
Adı
Kyhn Kygl
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Klips kullanmak tabi ki daha mantikli.. 5.2 kg’yi kucumsemeyin, oyle bir derdiniz varsa farkli markalarin kucuk ve guclu cekerli klipsleri var onlari kullanin.. ben owner p-20 kullaniyorum.. kucukleri bile ceker degeri olarak baya yuksek.. savage gear ve bkk’de bakabilirsiniz..

zipito

Üye
Adı
Koray Keçeli
patlayana kadar klips ile av yapınız. inşallah patlatacak balığı bindirirsiniz

roxy

Aktif Üye
Adı
Batuhan Candan
Meranızın yapısını bilmiyorum ama klips genelde daha pratik bir çözüm olacaktır.

Nedim Ceylan

Daimi Üye
Adı
Nedim Ceylan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Klipsi açana kadar ne ip kalır ne lider kalır.
Kaç defa kayalara sahte taktırdım. Hiç açılmış klips gelmedi. Kopan hep düğüm olur.

simetri

Aktif Üye
Adı
Murat
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Klipsi açana kadar ne ip kalır ne lider kalır.
Kaç defa kayalara sahte taktırdım. Hiç açılmış klips gelmedi. Kopan hep düğüm olur.
Jigheadin iğnesi bile açıldı klips yine de açılmadı.

Melih Peker

Daimi Üye
Adı
melih
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Kendinize şu soruyu sorun.

1 kg üstü balığı bile sudan kaldırması riskli ve muhtemelen 4kg üstü bir balıkla mücadele ihtimali zayıf olan bir takıma ne kadar klips kullanmalıyım?

Elbette lrf ile 8 kg balık yakalayanlar olmuştur ama biz en ideal ve ihtimali yüksek senaryoyu baz almalıyız.

sizin takımınız için 5kg çekeri olan klips yeterlidir.Klips alırken ben olsam bkk gibi kalitesini ortaya koymuş bir marka tercih ederdim.

ucuz olsun dersen savage gear.