Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Abant Gölü avlanma dönemi hk.

alperderya

Aktif Üye
Adı
Alper Derya
Kan Grubu
B Rh Negatif
Arkadaşlar,
Bir kaç gündür araştırmama rağmen Abant Gölü'nde avcılığa izin verilen tarih ve şartlarla ilgili güncel bilgiye ulaşamadım. 2010, 2013 hatta 2015 yıllarından bazı yazılara hem buradan hem de farklı forumlardan ulaştım fakat malum iç suyumuz olduğu için yeni yasaklar vs gelmiş olabilir.
17-18 Kasım'da orada olacağım. Bu dönemde av yasak mı? Değil ise nasıl ne şekilde avlanabilirim?
Spin setim var, at çek denemek istiyorum. Bilgilerinizi rica ediyorum.

shadowpane

Daimi Üye
Adı
Hakan SEZEN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Alabalıkta 1 ekim itibariyle yasak başladı diye biliyorum. abantta avlanmak yasaktı fakat 2 yıl önce yasak kaldırıldı. Balık havyar dönemi olduğu için yasak dır diye tahmin ediyorum.

alperderya

Aktif Üye
Adı
Alper Derya
Kan Grubu
B Rh Negatif
Alabalıkta 1 ekim itibariyle yasak başladı diye biliyorum. abantta avlanmak yasaktı fakat 2 yıl önce yasak kaldırıldı. Balık havyar dönemi olduğu için yasak dır diye tahmin ediyorum.
Geçmiş bir kaç yazıda 1 Ekim'i görmüştüm. Sanırım dediğiniz gibi av yasağı olan dönemin içindeyiz. Cevap için teşekkürler.

xmen14

Yeni Üye
Abantta veya derelerde alabalık ve gökala için av yasağı ne zaman kalkıyor bilen var mı ?

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sarozorfoz

Aktif Üye
Adı
Yavuz
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Arkadaşlar,
Bir kaç gündür araştırmama rağmen Abant Gölü'nde avcılığa izin verilen tarih ve şartlarla ilgili güncel bilgiye ulaşamadım. 2010, 2013 hatta 2015 yıllarından bazı yazılara hem buradan hem de farklı forumlardan ulaştım fakat malum iç suyumuz olduğu için yeni yasaklar vs gelmiş olabilir.
17-18 Kasım'da orada olacağım. Bu dönemde av yasak mı? Değil ise nasıl ne şekilde avlanabilirim?
Spin setim var, at çek denemek istiyorum. Bilgilerinizi rica ediyorum.
Arkadaşım tüm Türkiye de 1 ekim - 1 mart Alabalıkta av yasağı var.

xmen14

Yeni Üye
Orman içi sulak alanlar dereler mi göletler mi

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

B

BS Okuru

Misafir
Abant’ta av yasağı 1 Mart itibariyle kalkıyor. Doğal alabalık avlanma yasağı 1 Ekim-1 Mart arasıdır. Orman içi sular diye geçer göl-dere ayırmamıştır. Ve bunlar milli parklar veya jandarma tarafından kontrol altındadır .