Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

AbuGarciaRodVeracity822m+SproNova730

Solo Türk

Yeni Üye
Adı
Eren Can Gündoğdu
Merhabalar değerli ustalarım büyüklerim küçüklerim herkese selamlar. Spin avcılığına merak saran biri olarak çok uzun uğraşlar sonucu bu güzel yeri mekanı bulabildim şükürler olsun. Konu hakkında hiç bilgim olmadığı için zamanında siz değerli insanlara sorular yöneltmiştim. Hepinize çok teşekkür ediyorum çok güzel önerilerde tavsiyelerde bulundunuz. Hele içinizden birisi var ki Allah razı olsun Akif Nazlı abim bildiğin elimden tuttu hadi spin ekipman almaya gidiyoruz dedi :) Ben durumu izah ettim maddi durumumu anlattım bu ekipman için ayırdığım bütçeyi anlattım uzun uzun hoş sohbet bol muhabbet ettik. Bu güzel hoş sohbetin bol muhabettin ardından Akif abim bana bu ekipmanı toplayalım dedi ben sen ne derken o olur abi dedim sonuç olarak bu güzel ekipmanı topladık. Ne yazıkki ekipmanı kullanma fırsatı bulamadım nasip olursa bu pazar siftah yapacağız inşallah :)

Ekipman
------------
Kamış : Abu Garcia Rod Veracity 822M 12-32gr atarlı
Makina : Spro Nova 730
İp : Shimano Kairiki SX8 Mantis Green.

Bu ekipmanı kullanan değerli ustalarımdan önerilerini, görüşleriniü tecrübelerini aktarlamarını bekliyorum :)

Hatam, yanlışım, kusurum olduysa affola...

Son düzenleme:
B

BS Okuru

Misafir
Set mükemmel olmuş.. Hayırlı olsun.. Akif abi bu Abu Garcia kore malı mı yoksa isviçre mi?

Solo Türk

Yeni Üye
Adı
Eren Can Gündoğdu
Akif abicim tekrar tekrar çok çok teşekkür ederim Allah razı olsun. Pazar günü gelmez abi gelirse de 2 3 saat felan sürer biter büyük ihtimal :)
M.Taha D. ustam güzel yorumun için teşekkür ederim.

reelmaster

Daimi Üye
Adı
M.AKİF
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Set mükemmel olmuş.. Hayırlı olsun.. Akif abi bu Abu Garcia kore malı mı yoksa isviçre mi?
İsviçre -Kore-Amerika -Çin . JDM için üretimide var. Ürün grubuna göre değişiyor. Kullandığım En iyi serileri SALTY STAGE KRX 882-982. Kesinlikle olağan üstü. Fiyat performans olarak üzerine tanımam. Eren özellikle tatlı su için bir takım istediğinden Veracity 822 ve Spro Nova makina seçtik.

reelmaster

Daimi Üye
Adı
M.AKİF
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Bende baitcasting kamış ve makinalarını kullandım mükemmeller..
Baitcasting Makina konusunda gerçekten iyiler özellikle revo serisi . LRF konusunda ise REVO XOS Kesinlikle Rakipsiz.Ben bir kullanıp 5 temizliyorum ,çok yorucu oluyor.:) Ama spin konusunda fiyat performans olarak. Revo 2 prm. u başarılı bulmadım. Eski serinin tadı yok. Spinde Spro 2 adım önde.

B

BS Okuru

Misafir
Baitcasting Makina konusunda gerçekten iyiler özellikle revo serisi . LRF konusunda ise REVO XOS Kesinlikle Rakipsiz.Ben bir kullanıp 5 temizliyorum ,çok yorucu oluyor.:) Ama spin konusunda fiyat performans olarak. Revo 2 prm. u başarılı bulmadım. Eski serinin tadı yok. Spinde Spro 2 adım önde.
Baitcasting makineleri gerçekten kaliteli ama fiyat olarak Shimano ve Daiwadan aşağı kalır yanı yok sadece az miktarda pahalı ama yinede son kuruşuna kadar hak ediyor.. Gong Lei üstad Abu Garcia baitcasting makine ile kocaman bir GT avlıyordu gözlerime inanamadım.. :) en yakın zamanda Revonun spin makinelerinden edinecem.. Özellikle Revo Sx modelinden..